W XXI stuleciu dominuje kult piękna i młodości oraz bycia fit – każdy chce czuć się dobrze we własnej skórze i stara wpisać się w dzisiejsze trendy

Bycie slim wydaje się być kultem, który został zapoczątkowany w drugiej połowie XX wieku i trwa do dzisiaj. Wystarczy spojrzeć na modelki i lalki Barbie, by zauważyć, że są środowiska, w których trend ten został nawet mocno przesadzony.

Prawie z każdej strony kolorowego pisma spogląda na nas piękna i chuda aktorka.
Prawdą jest, że większość aktorek nie prezentuje się w rzeczywistości tak, jak w gazecie. Ich idealny wygląd na zdjęciach to sprawka retuszu. Jednakże pragnienie bycia slim, to nie tylko pogoń za spełnianiem wymogów trudnego świata gwiazd. To także po części dbanie o swoje zdrowie, ponieważ osoby z nadwagą miewają kłopoty z ciśnieniem oraz stawami.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeśli tak, to czytaj jeszcze (https://www.spijtanio.eu/noclegi-warszawa/kwatery-prywatne,2329.phtm) o tej samej dziedzinie na kolejnej stronie – odnajdziesz ją w linku poniżej.

Częściej są także narażone na wylewy. Toteż jeśli posiadasz zbędne kilogramy, to należy coś z tym zrobić. Nie po to, żeby prezentować się jak aktorzy, ale po to, by być zdrowym i czuć się lepiej.

lokale

Autor: Isengardt
Źródło: http://www.flickr.com
Powinnyśmy wybrać się na wczasy odchudzające w górach. Świeże powietrze oraz częste długie przechadzki pośród drzew, spowodują, że prędzej spalimy niepotrzebne kilogramy. U siebie mamy możliwość zapisać się na fitness, ale dla większości ludzi to szalenie nudne, ponieważ należy biegać na bieżni i wpatrywać się w ten sam punkt. A w górach będziemy mieć piękne krajobrazy, świeże powietrze oraz śpiewające ptaki.

Czegóż pragnąć jeszcze Ponadto, na takich wczasach mamy ciągły kontakt z trenerem oraz lekarzem.

Czy ta porada wywołała Twoją ciekawość? Jeżeli tak, to zobacz ten bardzo wyczerpujący artykuł (https://www.obozysobecki.pl/oferty/lato/11-dniowy/sierakow-rekreacyjno-sportowy/). On zapewne również okaże się wart zgłębienia.

Rozpiszą najkorzystniejszy dla nas trening, który da nam rezultaty.