Dominikana jako idealny kraj z idealnym klimatem

Dominikana to wspaniały kraj z idealnym klimatem, gdzie duże temperatury są okrągły rok. Dominikana to piękne, rajskie plaże z delikatnym piaskiem w znakomitym odcieniu.

parki

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
dominikana z niemiec
wycieczki - zbliżenie

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com
Błękitne, czyste i o idealnej temperaturze morze z falami, jakie mogą sprzyjać surferom. To przezroczyste wody i dużo okazji do obserwowania podwodnego świata. Być może nie są to najpiękniejsze rafy koralowe na świecie, lecz warto zanurzyć się na chwilę i popatrzeć na piękno świata podwodnego.

Wciągający materiał? Jeśli jesteś tego zdania, to tak samo absorbujące zagadnienia poznasz też we wpisie, który jest tu!

Dominikana (do sprawdzenia na tej stronie) ma bardzo zróżnicowane konfiguracje terenu. Środkowa, pagórkowata część, porośnięta jest równikowymi lasami, zaś wybrzeża to wielokilometrowe piaszczyste plaże, z których słynie wyspa.

W Kraju brak dobrych połączeń powietrznych, dlatego warto wybierać alternatywę Dominikana z Niemiec. W czasie przebywania w tym miejscu koniecznie trzeba skosztować niesamowitych owoców morza, a już na pewno langusty i ślimaki. Oprócz tego powinno się spróbować także smażonych platanowców i empanady. Jest tam wiele parków narodowych, na terenie jakich znajduje się dużo cudnych grot, wodospadów i różnych cudów natury.
Cały czas wiejący pasat pozwala na uprawianie kitesurfingu i windsurfigu przez cały rok. Wczasy na Dominikanie to doskonały relaks. Jedni wolą długie wylegiwanie się na piasku, inni kąpiel w lazurowej wodzie, lub podróżowanie w głąb wyspy. Doskonałym rozwiązaniem na odpoczynek jest oglądanie metropolii i jej kolonialnych antyków.

Dzięki bogato rozwiniętej infrastrukturze turystycznej turyści mogą liczyć na odpoczynek najwyższej kategorii. Ekskluzywne hotele, miła obsługa i przyjaźnie usposobieni ludzie zezwalają w pełni cieszyć się z piękna tej rajskiej wyspy.