Dokąd pojechać na wakacje? Nasze propozycje

Frapujesz się gdzie w tym roku pojechać na urlop? Nasza sugestia to Dominikana.
Nie bez przyczyny jest ona nazywana Perłą Karaibów. Wzdłuż jej plaż ciągną się prześliczne plaże, uznawane za jedne z najpiękniejszych na globie, w głębi lądu natomiast czekają na odkrywców górskie szczyty jak też ładne wodospady.

Uzupełnieniem naturalnego piękna kraju jest długa a także bogata historia, jaką możemy poznać odwiedzając stare miasta, zabytkowe warownie bądź karaibskie osady.
na wesele

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dominikana jest drugim co do rozmiarów krajem na Morzu Karaibskim, zajmującym około 2/3 powierzchni Haiti. To najstarszy kraj obydwu Ameryk. Odkryta została przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku. Każdy znajdzie w tej okolicy dla siebie idealną formę wypoczynku. Możemy cieszyć się wypoczynkiem na rajskich plażach, zagrać w golfa na najpiękniejszych polach golfowych czy też ponurkować, podziwiając ciekawy podwodny świat. Na północy państwa w regionie Puerto Plata turyści mają okazję przejechać się starą kolejką do Mount Isabel del Torres i zobaczyć, w jaki sposób wytwarza się rum. Dalej na wschód znajduje się Półwysep Samana, gdzie czas mija jakby wolniej natomiast plaże są mniej odwiedzane. Wschodni kraniec wyspy to Punta Cana z pięknymi wybrzeżami ciągnącymi się od Bavaro aż do Uvero Alto. Tu znajdują się nie wyłącznie komfortowe hotele, lecz również mnóstwo klubów, restauracji a także sklepików.

Południe urzeknie turystów regionem La Romana, uwielbianym przez natywnych mieszkańców. Pomyśleć, że całe to bogactwo mieści się w kraju nieomal siedem razy mniejszym niż kraj nad Wisłą! Wyjazdy na urlop z Niemiec faktycznie się opłacają.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne zajmujące wiadomości na ciekawiący Cię dział. Przejdź do kolejnego wpisu i czytaj raport (https://comfortapartments.eu/apartamenty-sopot/).

Dominikana z Niemiec to doskonały wybór.