Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Poznaj najbardziej popularne kierunki. Zobaczcie, dokąd warto pojechać

Polacy coraz chętniej planują wakacje poza wakacyjnym sezonem. Okazuje się też, że rośnie zainteresowanie egzotyczną turystyką.
W tym sezonie najpopularniejsze kraje to Kuba, państwo środka, Emiraty Arabskie i Tajlandia – wybiera je około 58% wyruszających na egzotyczne wczasy.

przejażdzka rowerowa

Autor: Israel_photo_gallery
Źródło: http://www.flickr.com
plaża w Kołobrzegu

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

Chiny zyskały na wziętości dzięki niskim cenom zorganizowanych wyjazdów. Średni koszt egzotycznej wycieczki, wynoszący około 3700 zł od osoby – to jedna z najmniejszych cen, jeżeli chodzi o egzotyczne kierunki. Państwo środka to nie tylko przystanie przeładunkowe bądź olbrzymie miasta. To też ciekawa jak też barwna cywilizacja, olśniewające dzieła ludzkich dłoni oraz niewyobrażalne cuda natury. Najpopularniejsze są wycieczki objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu oraz podziwianie Wielkiego Muru Chińskiego – najogromniejszej budowli zbudowanej kiedykolwiek przez człeka, jeden z cudów świata a także symbol Chin. Kolejnym popularnym krajem jest Kuba.zalecamy to źródło (https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/bulgaria/zlote-piaski/)Jednym z głównych powodów jej powodzenia jest niższa cena wycieczek. Kuba jest najogromniejszą wyspą Morza Karaibskiego przynależącą do archipelagu Wielkich Antyli. Poprzez cały rok panują tam duże temperatury. Jest tam mnóstwo palm kokosowych, dziewiczej natury, interesujących zabytków jak też cudnych wybrzeży.
Gdzie jeszcze warto jechać? Nowością w ofercie egzotycznych wycieczek jest duża liczba wyjazdów 3-4 dniowych.

Ten proponowany odnośnik, który zawiera informacje na omawiany temat, jest nieprawdopodobnie genialny, ale możesz zgłębić inne wiadomości w tym temacie, klikając tutaj.

Najtańsze są do Emiratów Arabskich. Laba w Tajlandii czy też Kenii to wydatek minimum 3600 zł od osoby. Jednak przy doborze tego wariantu odpoczynku okazuje się, iż opłata nie jest najważniejsza.

Stawiając na wyjazd egzotyczny turyści kierują się głównie jakością propozycji i jej oryginalnością. Wbij w wyszukiwarkę egzotyka last minute aby odszukać wakacje dla siebie w dobrej cenie.