Etykiety na towary

Cyfrowy druk etykietek realizowany jest na roli z wykorzystaniem technologii UV. Gwarantuje ona trwałość jak też możliwość zastosowania tego rodzaju etykiet na niesłychanie szeroką skalę, przede wszystkim jako nalepki na Produkty.

Odbierak prądu
etykiety zabezpieczające

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W połączeniu z folią samoprzylepną stanowi idealną alternatywę dla druku flexo, zapewniając korzystną ceną nawet przy niewielkich nakładach. W wypadku delikatniejszych półproduktów pokrywanych na całej powierzchni tj. papier samoprzylepny druk ten spełnia rolę ponadplanowego zabezpieczenia półproduktu. W owej technologii fabrykacji etykiet samoprzylepnych osiągalny jest duży wybór tworzyw w przeróżnych konfiguracjach. Zarówno papier samoprzylepny stosowany w wersji półbłysk, jak i fola samoprzylepna PP mogą posiadać parę typów kleju, tj.: akrylowy klej standard, klej kauczukowy odporny oraz bardzo mocny, czy klajster usuwalny. folia samoprzylepna PP występuje także w paru opcjach, to znaczy jako: biała połysk, przezroczysta, srebrzysta (z efektem zwierciadlanym). Współczesna linia produkcyjna (sprawdź cedrus.org.pl) umożliwia laserowe wycinanie etykietek, dzięki temu można uzyskać dowolne wymiary i kształty. Walorem owego rozwiązania będzie brak opłat za wykrojnik. Wielkość robocza maszyny wytwórczej umożliwia nam wykonanie etykietek o maksymalnej szerokości do 320 mm. Ważną cechą tej opcji jest także możliwość druku nalepek w małych nakładach oraz utrzymanie krótkich terminów realizacji dla większych zleceń.

Samoprzylepne etykiety (zweryfikuj tabliczki anodowane z www.rathgeber.pl/) zabezpieczające bywają wykonane na rozmaitych półproduktach i są osiągalne w wersjach z różnorodnym wykończeniem – dzięki takim opcjom odpowiednio dobrane naklejki sprawdzają się na każdej nawierzchni i będą pełnić swą funkcję w dowolnym miejscu.