Świetny wyjazd na weekend dla całej rodziny

Jeżeli szukamy interesującego wypoczynku na kilka dni, warto wybrać coś daleko od miejskiego zgiełku, który zwykle mamy codziennie. Miast tego wypróbujmy jakieś zielone miejsce.

Weekendowy wyjazd w nieznane to świetna okazja na bliższe poznanie partnera lub na spędzenie czasu z najbliższymi. Nierzadko w codziennym pędzie nie miewamy dla nich wiele czasu. Jeśli szukamy czegoś na obszarze województwa podlaskiego, warto pojechać do gminy rajgród. Istnieją tam piękne szlaki piesze i rowerowe, a więc aktywny wypoczynek możemy mieć zagwarantowany. Cisza pomoże w końcu skupić się nam w końcu na tym, co istotne, czyli na relacjach z najbliższymi. Gmina owa ma bogatą bazę noclegową, w tym interesujące opcje noclegów agroturystycznych. Możemy mieć wówczas zapewnioną rodzinną atmosferę i spersonalizowane podejście. Możemy oczywiście wykupić sobie luksusowy apartament.
rajgród

Autor: bibinsatoulouse
Źródło: http://www.flickr.com
Gmina Rajgród to również idealne miejsce na zorganizowanie wszelkich konferencji, wesel i pozostałych istotnych eventów.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź tutaj liny nierdzewne inne tego typu materiały – one również są godne uwagi.

Miejscowość jest malownicza i na pewno zachwyci wszystkich uroczymi krajobrazami. Miejscowość posiada również nie lada atrakcję turystyczną, czyli górę zamkową. Jest to pradawna część Rajgrodu. Był tam kiedyś wybudowany gród warowny. Góra ta jest mała, dlatego z pewnością wejdą na nią także nasze maleństwa.

Pragniesz ciągnąć dalej ciekawą lekturę? Więc nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj Hotel Żubrówka Białowieża na następnej witrynie.

Warto wejść na tę górę, ponieważ widok z takiej pozycji na pobliskie jezioro jest przepiękny.

Na zboczu góry znajduje się amfiteatr, a u jej stóp piękna miejska plaża. Warto wybierać mniejsze mieściny, ponieważ nie narażamy się na fale hałaśliwych turystów, dzięki temu odpoczynek jest pełniejszy jak również spokojniejszy.