Polecane miejsca na wczasy jednakowo w pojedynkę jak i z rodziną

Kiedy okres wolnego dla dorosłego skraca się z dwóch miesięcy do wyłącznie dwóch tygodni, wybranie dobrego „spotu” na urlop nabiera zasadniczego znaczenia.
Aktualnie w okresie letnim wbrew panującemu przekonaniu wczasowicze wcale tak tłumnie nie jadą do zagranicznych kurortów.

osiedle

Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.

Olsztyn

Autor: Jolanta Okuniewska
Źródło: http://www.flickr.com
Ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba dynamicznie myślących odbiorców preferuje rodzime opcje. Dwa główne kierunki to góry i morze. Z roku na rok daje się zauważyć ciągle wzrastające zainteresowanie drugą opcją. Widać to po zatłoczonych miastach podczas sezonu. W efekcie urlopowicze pragnący uciec od zgiełku, ale nie rezygnować z korzyści jakie zapewnia dobrze zurbanizowane miasto obiera bardziej niszowe lokalizacje, które są zdolne zagwarantować jednakowo niezapomniane doświadczenia jak i efektywny odpoczynek. Kołobrzeg oraz inne mniejsze miasta coraz wyraźniej pną się na górę listy wakacyjnych wypadów. Na odpowiednim standardzie hotel (www.coraltravel.pl/Turcja/Side/hotel/DIAMOND-ELITE/10276/40-2690-24FF.html) Kołobrzeg zapewni bez poważniejszych problemów. Cenowo hotel Kołobrzeg w wielu przypadkach będzie znacznie tańszy niż w typowej lokalizacji jak: Sopot lub Gdańsk. Kołobrzeg oraz inne mniejsze miejscowości nadmorskie efektywnie łączy w sobie bardzo dobry standard, dostęp do różnorodnych atrakcji oraz nieduże ceny. Nie powoduje zdziwienia wtedy fakt, że są to opcje wobec, jakich zwraca się coraz więcej szukających relaksu odbiorców.

Planując urlop warto zastanowić się, czy wypad do zapełnionej wczasowiczami miejscowości z pewnością przyniesie nam upragniony wypoczynek – w końcu następna szansa dopiero za rok.