Jak, gdzie i kiedy wystąpią nowe pomysły powiązane z tematyką sztucznej inteligencji?

Nie trzeba być sympatykiem książek o tematyce s-f, aby spotykać się z takimi terminami jak sztuczna inteligencja. W dzisiejszych dniach na jakimkolwiek etapie spotykamy się z różnymi nowościami technicznymi, które mają na celu w różnorakich powszednich okolicznościach po prostu usprawniać nam życie.
Wszakże jak pojawiają się takie idee? W jakim miejscu oraz kiedy? Oraz z kim dobITnie można porozmawiać na takie tematy? Otóż idealne idee pojawiają się czasami podczas tak zwanej burzy mózgów, czyli zwyczajnie w czasie dyskusji, jakie są fragmentem różnych wykładów.

Idealnym dowodem jest tu tak zwany Hackathon AI, czyli spotkanie poświęcone tematyce sztucznej inteligencji. Odbędzie się ono dwudziestego drugiego października obecnego roku we Wrocławiu.na stronie włączniki hager włączniki hagerTaki Hackathon zostanie złączony z dyskusją oksfordzką oraz prelekcjami ekspertów. Hackathon jest organizowany przez platformę, w ramach jakiej spółki i instytucje angażują młodych i uzdolnionych ludzi, żeby Ci współtworzyli swoje projekty.
hotele

Autor: K.Łebska
Źródło: K.Łebska

Hackathon Wrocław to zdarzenie, podczas jakiego graficy, informatycy, przedsiębiorcy, designerzy i miłośnicy nowych technologii tworzą wspólnie innowacyjne oraz pożyteczne aplikacje związane z zadaną tematyką.

Takowy Hackathon Wrocław mógłby posiadać charakter wydarzenia trwającego od 24 h (jeżeli ma miejsce w świecie rzeczywistym, przykładowo na uniwersytecie) do 2-3 mies. (jeżeli ma miejsce w przestrzeni wirtualnej). Hackathon Wrocław zaczyna serię EMEA Coders League, czyli cykl ogólnoświatowych zebrań tworzonych z myślą o najbardziej kreatywnych programistach, inżynierach oraz grafikach.