Wszyscy miłośnicy sportów, które odbywają się na zewnątrz, są zwolennicy firmy The North Face

Jeśli jeździmy na rowerze lub biegamy niezależnie od pory roku, to na pewno wiemy, że to czego potrzebujemy najbardziej to stosowne ciuchy. Kurtka w takim wypadku jest najważniejsza, gdyż musi ochraniać przed warunkami atmosferycznymi.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com

Dla ludzi, którzy zajmują się sportem na świeżym powietrzu, istotne jest to, żeby kurtka ochraniała przed chłodem i deszczem. Jednocześnie musi być na tyle wygodna, że uprawiając w niej sport, nie zgrzejemy się nazbyt. Istotne więc, żeby była to kurtka przewiewna, ale przy tym nieprzemakalna. I takie właśnie są kurtki The North Face.

Chcielibyśmy Cię zachęcić do identycznie interesujących postów, które przygotowaliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij stronę wycieczki do chin i przeglądaj to, na co masz chęć.

Są zabezpieczone najwyższej jakości membraną. Posiadają wysoką stójkę, żeby nie było nam zimno w szyję. W większości modeli posiadają także wyciągany kaptur. Są rewelacyjnie skrojone i dopasowane tak do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Interesujące są również barwy. Możemy zamówić oczywiście klasyczną, szarą kurtkę, ale przedsiębiorstwo wypuszcza tyle fasonów z rewelacyjnymi kolorami, że aż żal się nie skusić na jakiś model o wyrazistych barwach. Wiele modeli ma też podpinkę, którą możemy nosić razem z kurtką, dzięki czemu będzie nam ciepło przykładowo w czasie wypraw w góry. Mamy możliwość ją też zakładać osobno – na wzór polaru.

Kurtki The North Face posiadają również szpary wentylacyjne pod pachami na suwak, co pozwoli na doskonałą cyrkulację powietrza. Wszystkie modele posiadają także duże kieszenie, żeby zmieścić w nich bez kłopotów portfel oraz telefon.