Wakacje! Urlop! – oto o czym myślą ludzie wiosną – przeczekali zimę i nadchodzi lato, dlatego ich podświadomość zaczyna tęsknić za wypoczynkiem

Lato to najpiękniejszy okres w roku. Wiedzą o tym wszystkie dzieci. Kiedy jesteśmy już duzi niestety nie mamy możliwości, aby pozwolić sobie na 60 dni leniuchowania, ponieważ posiadamy tylko w całości 26 dni wolnego na cały rok.

przemysł - rzut

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże nie znaczy to, że dorośli nie czekają z tęsknotą na lato oraz upragnione wczasy.
absolwenci

Źródło: www.morguefile.com

Jeżeli marzy nam się zagraniczny wyjazd to musimy zastanowić się nad czymś oryginalnym. A może trzeba zwiedzić jakiś kraj, którego obyczajowość tak szybko się przekształca, że, jak twierdzą eksperci, pryśnie niedługo w odmętach zapomnienia oraz wszędobylskiego konsumpcjonizmu. Jeśli na dodatek pragniemy nostalgicznych wspomnień z lat dzieciństwa w epoce komunizmu, to trzeba pomyśleć o Kubie.

Zobacz jakie merytoryczne źródło (www.astorhotel.pl/) zostało naszą zachętą. Nie będziesz żałował i z radością przeglądniesz wpisy o tym zajmującym temacie. Kliknij w podany link.

To wySPA, gdzie prócz wymienionych już kwestii, z pewnością spotka nas miłe powitanie, uśmiech mieszkańców oraz nieziemskie jedzenie. To tu Ernest Hemingway przeżył 20 lat życia i uważał ten skrawek ziemi za najpiękniejszy na świecie.

Jeżeli chcemy choć raz w życiu wypalić prawdziwe cygaro albo przejechać się wiekowym autem po ulicach unikatowej Hawany – musimy od razu rozejrzeć się za lotami do tego zagadkowego kraju.

Jeżeli chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy, to Kuba z Niemiec powinna nas zainteresować, ponieważ bilety z Frankfurtu są tańsze niż choćby te z Polski. Jest to fajna opcja dla tych, którzy mieszkają blisko niemieckiej granicy, przykładowo w Poznaniu lub Wrocławiu.