Survival, przeżycie dla każdego czy jedynie dla niektórych?

Survival jest dla każdych ludzi bez względu na wiek. Początkujących survivalowców, postaci, które kochają obcowanie z przyrodą, latorośli i młodzieży. Dla osób, które chcą jak najdłużej utrzymać własny organizm w jak najlepszym zdrowiu. Survival uczy samodzielności. To dzięki niemu w dobie aut i samolotów, możemy bez pośpiechu mieć do czynienia z przyrodą. To dzięki niemu uwidoczniamy na nowo swą naturę i rozpoczynamy osobiście działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz.

Survival turystyczny ma służyć do tego, by ustawić człowieka w warunkach odmiennych, niż ma na co dzień. Ma aktywować adrenalinę i sprawiać, że człowiek będzie starał się pokonać swoje własne słabości. Z takiej eskapady każdy winien wrócić jako zwycięzca. Każdy ma możliwość spróbować jak rozpala się ogień za pomocą dwóch części drzewa, albo jak działa wielofunkcyjna karta przetrwania.

Po przeglądnięciu naszego artykułu nęci Cię, żeby zostawić na naszej witrynie małe komentarze na nasz temat (https://www.menua.pl/Wiatrowki,c,629)? Nie zwlekaj! Każda opinia będzie dla nas istotna.

Frajdę na pewno spowoduje nocleg pod gołym niebem, lub we własnoręcznie zrobionym szałasie. Jednak zamiast tego wolno spożytkować namiot. Najistotniejsza jest tu umiejętność przebywania na łonie przyrody.

niebo nad lasem

Autor: ali_martin
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jakakolwiek lekcja stanowi wartość użyteczną, to na pewno wskazane jest ją zwiększać. Survival jest właśnie czymś, nad czym należałoby na chwilę zatrzymać się. Poznać techniki, jakie przynoszą możność przeżycia, rozwoju temperamentu, zrozumienia świata. Ktokolwiek kto uprawia survival musi zawsze posiadać przy sobie narzędzie uniwersalne.

Jeśli szukasz podobnych danych na omawiany temat, to też rzuć okiem na (http://www.menua.pl/Armoptics/pr/29139) analogiczne materiały, które podnoszą tę kwestię.

Jest to karta surviwalowa niedużych wielkości, posiadająca sporo przydatnych funkcji. Bez kłopotu mieści się w portfelu, więc jest możliwość ją mieć stale przy sobie, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. To malutkie i niepozorne narzędzie jest w stanie służyć jako otwieracz do puszek i butelek, śrubokręt płaski, klucz do śrub, linijka, nóż, czy piła z dwurzędowymi zębami. Odpowiednia jakość surowca, z jakiego jest stworzona ręczy solidność.

Warto sobie uświadomić, że nie jesteśmy zdani jedynie na wymysły cywilizacji. Każdy powinien wiedzieć, że posiada takie cechy charakteru, jakie pomogą w skomplikowanych momentach. Nie wyłącznie, kiedy pozostaniemy odcięci od zdobyczy cywilizacji, lecz i w życiu codziennym.