Skitouring – świetny sposób na to, by polepszyć kondycję

Szybko zapadający zmierzch, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda za oknem – jesień zagościła u nas na dobre. Jednakże czas bardzo prędko mija i nim się obejrzymy nadejdzie zima.

Jedni przyjmują tę wiadomość z niepokojem, inni na samą myśl o białej porze roku nie posiadają się z radości, cały rok gromadząc potrzebny sprzęt i przeglądając oferty biur podróży w poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnej propozycji.
skitouring

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Czechy, Szwajcaria, południowy Tyrol każdego roku przyciągają dziesiątki tysięcy spragnionych „białego szaleństwa” wczasowiczów z nieomal wszystkich zakątków globu. Zimno, niezapomniane krajobrazy przed oczami, zadbane stoki i mnóstwo śniegu dookoła to dla miłośników sportów zimowych idealne, wręcz wymarzone warunki. Aktualnie coraz większą popularnością cieszy się skitouring (dodatkowe info). Pewnie wielu z Was zachodzi w głowę, co kryje się pod tym pojęciem. Nie wtajemniczonym wyjaśniamy: najprościej rzecz ujmując to górskie wspinaczki na nartach. Co ciekawe opisywana forma sportu była znana już dawniej a ostatnio niejako „odkurzona” znowu powraca do łask. A jeżeli, szusowanie po stokach to Twój żywioł zainwestuj w narty K2.

Ciekawy post? Niezmiernie nam miło. Jednocześnie gorąco zapraszamy na (https://www.spijtanio.eu/noclegi-bodzentyn) naszą nową witrynę, na której znajdziesz masę dodatkowych wątków.

Czemu opłaca się je zakupić? Przyczyn jest przynajmniej kilka.

Fantastyczne właściwości jezdne, niezwykła dynamika, duża stabilność, idealne trzymanie krawędzi przy największych prędkościach, bardzo dobra przyczepność, wysoka jakość wykonania, zastosowanie rewolucyjnych technologii – wymieniać można bez przerwy.