Jakie atrakcje poza najwyższą górą świata oczekują na wszystkich odwiedzających w takowym państwie jakim jest Nepal?

Czy wiesz, w jakim kraju mieści się największa góra na świecie? To mały kraj, w którym żyje ok. 30 milionów osób. Część z nich zawodowo zajmuje się niesieniem pomocy ludziom, którzy na własne oczy pragną zobaczyć to, co mogą zobaczyć wyłącznie wybrańcy.

nepal wycieczka

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, niniejszym państwem jest położony w Azji Nepal wycieczka. Niezwykle interesujące jest to, iż ponad 80% obszaru tego kraju pokrywają tereny górzyste. I to bardzo duże, takie, których przeciętna wielkość wynosi 6000m. Najwyższe szczyty na świecie mieszczą się w płn części kraju, w tak zwanych Himalajach Wysokich. Cały obręb jest bez przerwy odwiedzany poprzez osoby, które chcą chociażby tylko zobaczyć na własne oczy największe góry świata. To co robią przed wyjazdem, to to, co niemało osób, dla których wręcz zimowa zaspa jest zbyt wysoka, aby się na nią wspiąć. Więc na bez pośpiechu, np. wieczorami, na stole w swym pokoiku kładą szklankę kawki oraz uruchamiają własny notebook oraz w przeszukiwarce online piszą wyrazy: Nepal wycieczka. Pragną zobaczyć, gdzie można by odnaleźć w tamtym miejscu właściwy nocleg oraz jak wygląda kwestia wyżywienia.
buty

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com
A oto, czego dowiedzą się, gdy już szukają tego typu postaci rozrywki jak Nepal wycieczka: więc ten obręb, jakiego początki sięgają trzeciego wieku przed naszą erą to nie wyłącznie Czomolungma, to także, co idzie za wspomnianym, wyśmienite zabytki architektury mieszczące się w miastach doliny Katmandu.

Będąc w Nepalu nie można wszakże ominąć tego typu stanowiska jak punkt widokowy Nagarkot z roztaczającą się z niego wspaniałą panoramą Himalajów.

Wszystkie najważniejsze fakty zawiera nasza witryna (http://statkiempotrawie.com/galeria). Sprawdź, czy będzie dla Ciebie przydatna, a szukając odmiennych danych na pewno trafisz ponadto na coś interesującego.

Taka Nepal wycieczka jest bezdyskusyjnie lepsza niżeli codzienne siedzenie przed telewizorem.