Doskonały weekendowy wyjazd

Jeżeli zastanawiamy się, gdzie pojechać na weekend, warto zdecydować się na miejscowość, która jest atrakcyjna zarówno w lecie, jak i zimą. Uzyskamy wówczas pewność, że będziemy się znakomicie bawić.
wiele osób poszukuje spokojnego wypoczynku wśród zieleni.

Modny stał się ostatnio aktywny odpoczynek. Zawoja oferuje to oraz o wiele jeszcze więcej. Jeżeli ciekawią nas doskonałe noclegi Zawoja proponuje kilka ciekawych punktów do sprawdzenia. Do tej wsi dobrze jest udać się zarówno w lecie jak i zimą. W lecie istnieje parę atrakcji do zwiedzenia i liczne piesze szlaki. Możemy się również pokusić o osiągnięcie szczytów kilku pobliskich gór. W zimie możemy tu z powodzeniem uprawiać typowe sporty zimowe. Dzięki sprzyjającemu klimatowi to także doskonałe miejsce na pełen romantyzmu wypad we dwoje.
domy wielorodzinne

Autor: Baumit Sp. z o.o.
Źródło: Baumit Sp. z o.o.

las

Autor: Mig Gilbert
Źródło: http://www.flickr.com
Nieopodal Zawoi działa ciekawy skansen etnograficzny, gdzie obejrzeć możemy stare chałupy oraz kuźnie. Można z nich się dowiedzieć, jak wyglądało zwyczajne życie mieszkańców owej okolicy. działa tam także skansen Babiogórski, jaki pomoże nam się zapoznać z typowym życiem okolicznych górali. Warto również zobaczyć drewniany kościół stojący w środku Zawoi. Ciekawa jest również Kaplica Świętej Anny, która ulokowana jest na cmentarzu.

Szukasz fascynujących danych na omawiany temat? Świetnie się składa, ponieważ pełny opis (http://kormoran-rowy.pl/) posiada dane warte zainteresowania, które są też niezwykle fascynujące.

Kaplica jest cała z drewna, na niej zaś są rzeźby z pierwszego zawojskiego cmentarza. Nie da się także nie podziwiać elektrowni wiatrowej, która stała się doskonałym dowodem na ekologiczny akcent w owym regionie. Jeżeli ciekawią nas zatem idealne noclegi Zawoja oferuje wiele komfortowych miejsc.

Oczywiście musimy zwiedzić choć część babiogórskiego parku narodowego. Spotkać tam można interesujące zwierzęta i rośliny. Jak widzimy nawet mała miejscowość proponować może wiele atrakcji.