Jak przygotować się na wczasy z dzieckiem nad morzem?

Planujesz pierwsze familijne wakacje nad morzem? Frapujesz się, dokąd najlepiej pojechać z potomkiem, aby urlop był miłym wspomnieniem zarówno dla ciebie, jak też dla niego?

niechorze noclegi

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Przeczytaj poniższą poradę. Dowiesz się z niej co brać pod uwagę planując wczasy nad morzem i w jaki sposób uprzyjemnić sobie bytność, kiedy już tam będziesz. Wypad da efekt oraz nie zmęczy Was za bardzo, jeśli starannie wybierzesz miejsce urlopu. Gdy podróżujesz z dzidziusiem, wybieraj raczej nasze zachodnie plaże bądź otoczenia Zatoki Gdańskiej jak też Mierzei Wiślanej. Klimat w tej okolicy jest łagodniejszy, natomiast wiatry słabsze. Przedszkolak może odpoczywać na środkowym wybrzeżu, w ostrzejszym klimacie. Jeśli postawisz na Niechorze noclegi zarezerwuj należycie wcześniej.
Azja

Autor: Chris Waits
Źródło: http://www.flickr.com

Niezmiernie istotny jest typ wybrzeża – z niemowlakiem nie jedź na klify (np.

Nie wahaj się, tylko poczytaj więcej atrakcje podlasia na omawiany wątek – informacje będą na pewno niezwykle wciągające, więc kliknij tu i zobacz więcej.

do Jastrzębiej Góry). Eskapada na takową plażę (a szczególnie wtaszczenie z powrotem wózka) będzie katorgą. Dla starszego dziecka poszukaj plaży piaszczystej i szerokiej. Wybieraj miejscowości nad samym morzem, szybciej dotrzecie na plażę. Jeżeli wyjazd ma wzmocnić smyka, musi trwać przynajmniej miesiąc. Zestaw obowiązkowy na plażę to cienka, bawełniana bluzka z krótkimi rękawami, czapeczka z daszkiem (czy też kapelusik), krem z dużym filtrem jak też parasol od słońca. Kiedy już będziecie na plaży, ulokuj się niedaleko innej rodziny z maluchami.

Jest spora szansa na to, iż dzieci będą się wspólnie bawić, zaś Ty chwilkę odpoczniesz. Jednakże pamiętaj, że to Ty odpowiadasz za własne dziecko, jego zachowanie jak też bezpieczeństwo, zaś oczy musisz mieć dookoła głowy.