Wiele przedsiębiorstw posiada dużą ilości papieru, którego nie mogą wyrzucić na śmieci, gdyż są to ważne dokumenty – co mają zatem z nimi robić?

Niejedna firma produkuje w ciągu roku ogromne ilości papieru. Chociażby tylko z faktur lub dokumentów od kadrowej. Nie wolno ich wyrzucać. Toteż trzeba je gdzieś przetrzymywać.

Ale gdzie? To pytanie nurtuje zwłaszcza nieduże firmy, które nie mają ogromnych pomieszczeń na przechowywanie wszelkich dokumentów.
telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś prezesem firmy i żyjesz w centralnej części naszego kraju, to z pewnością zainteresuje Cię archiwizacja Łódź.

Czy chcesz może poddać tę sprawę późniejszej analizie? Jeżeli tak, to zweryfikuj serwis (http://schweitzerpolska.pl/pl/1/o-nas.html), który omawia zbliżone tematy.

Archiwizacja (http://lrg-lodz.pl/) polega na tym, że zewnętrzna spółka oddaje w dzierżawę nam swoje wielkie piwnice, w których bezproblemowo mamy możliwość umieścić wszystkie dokumenty firmy, których nie potrzebujemy każdego dnia.

Firma taka może również zaoferować, że skataloguje wszystkie papiery organizacji charytatywnych zbiera makulaturę i dzięki pozyskanym w taki sposób funduszom finansuje rehabilitację niepełnosprawnych dzieci.