Jesteś bezrobotnym humanistą z Zamościa?

Doczekaliśmy chwili, w której dyplom studiów wyższych przestał być obietnicą powodzenia zawodowego i finansowego. Szkolnictwo wyższe straciło tytuł „prestiż” i stało się popularne. Z pewnością, wykształcenie może być szansą na drogę do sukcesu – poszerza horyzonty, otwiera przed nami sporo drzwi, w głównej mierze zawodowych. Lecz czy w każdej sytuacji wiąże się ze satysfakcją i zadowoleniem finansowym? Czy brak wyższego wykształcenia zamyka wrota na znalezienie naszej wymarzonej pracy?

Wiele oczywiście zależy od branży i profesji, lecz jak pokazuje doświadczenie – bez dyplomu można żyć. I to na całkiem przyzwoitej stopie. W świecie artystów nie żądamy od swych ulubieńców dyplomów.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło (http://rolety123.pl/marki-oferta-rolety-moskitiery-plisy/) a znajdziesz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Zauważamy ich talent, urok i charyzmę. Sprawdź

oferty pracy

Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Znana artystka polskiego przemysłu rozrywkowego do dziś posiada wykształcenie „średnie”,a mimo to jest wielbioną przez tłumy artystką na polskiej scenie. W muzyce liczą się zdolności, przekaz i dar wyrażania uczuć. A tego nie uczą na żadnych uniwersytetach. A przedstawiciel handlowy, zawód, który cały czas jest pożądany na rynku? Tutaj kluczową rolę odgrywa pewność siebie i skuteczność w działaniach handlowych. Efektywność – to kluczowa cecha w tym zawodzie. Do pewnych profesji należy mieć po prostu predyspozycje.

Ten odsyłacz do www pokaże Ci więcej informacji na prezentowany wątek, który tak niezwykle Cię zaciekawił i po prostu wciągnął.

Nie oznacza to absolutnie, że wykształcenie nie musimy zdobywać wiedzy. Mechanik samochodowy czy tokarz również muszą poznać teorię by zdobyć kwalifikacje upoważniające do wykonywania zawodu. Patrz

Z pomocą wtedy spieszą szkolenia i kursy. Jeżeli więc dysponujemy dyplomem nauk humanistycznych, który mimo wszystko nie okazał się kluczem do sukcesu – zawsze możemy się przekwalifikować. Odwiedźmy fora, portale związane z tematyką pracy, (wpisując miejsce zamieszkania np. oferty pracy Zamość, a jest szansa, że odnajdziemy właściwą drogę w życiu.
Patrząc na ludzi,którzy odnieśli sukces, otrzymujemy potwierdzenie, że bez względu na rodzaj wykonywanej profesji, powodzenie zapewnić nam może tylko praca, praca i nieustanny rozwój. A stan ten można zdobyć w każdej dziedzinie. Dziś zdarza się, że dobry kucharz jest w stanie zarobić więcej od wykładającego na uniwersytecie profesora.
Nie zapominajmy, na zmiany nigdy nie jest za późno.
Więcej na