Inwestycja w wytrzymałe ogumienie jest niezbędna dla optymalnej jakości i niezagrożonej podróży.

Podstawowym zadaniem każdego kierowcy jest przygotowanie siebie i samochodu na skomplikowane sytuacje. Bez względu na porę roku: upalne lato czy mroźną zimę, bezwzględnie trzeba sprawdzić wygląd ogumienia, jeśli bieżnik jest nieodpowiednio głęboki a wskaźniki pokazują maksymalne zużycie faktury bieżnika, to trzeba je bezwzględnie zamienić na nowe. Opony w pojeździe są zakładane podczas jego produkcji.

Wytwórcy aut zwykle dobierają opony biorąc pod uwagę potrzeby szerokiej gromady kierowców, jednak warto przeanalizować podobne sposoby, odpowiadające personalnym oczekiwaniom. Niezależne testy ogumienia są ważnym podłożem informacji o jakości opon dla klientów szukających nowego zestawu opon oraz producentów chcących unowocześnić swój produkt.

Jeżeli zaintrygowała Cię ta strona, szybko sprawdź link transport samochodów z hiszpanii a poznasz znacznie więcej szczegółów, które bez wątpienia wywołają u Ciebie szeroki uśmiech.

Zobacz też

Różnorodne niezależne organizacje sprawdzające, automobilkluby oraz czasopisma branży samochodowej w państwach europejskich prowadzą systematyczne analizy opon.

opony zimowe

Autor: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com

Próby zwykle polegają na zestawieniu identycznych parametrów opon, konkretnych producentów z jednakowego zakresu kwotowego lub z tej samej kategorii i są przeprowadzane na rozmaitych drogach, w różnych okolicznościach pogodowych. Testowane są możności w zakresie drogi hamowania, przylegania do drogi oraz kierowania na śliskich i suchych nawierzchniach, jak również w warunkach zimowych. Niezależne jednostki kontrolne w trakcie badania opon, zwykle uwzględniają 15 kryteriów funkcjonalnych.

Wszystkie opony letnie poddawane są testom pod kątem 50 parametrów przydatności. Sławne ze swojej wyjątkowej trwałości, niezawodności i osiągów gumy Bridgestone, pozwalają radować się pełnią możliwości auta, nawet w trudnych warunkach na drogach. Opracowana i próbowana w najtrudniejszych warunkach seria – opony zimowe bezkolcowe, firmy Bridgestone, podwyższa poprzeczkę w dziedzinie bezpieczeństwa, stałości i osiągów nawet w najcięższych warunkach zimowych.

Nie wystarcza Ci ten zdawkowy artykuł umieszczony w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej zastrzeżenie znaku towarowego tutaj, znajdziesz tam dodatkowe informacje.

Można podróżować po śniegu, lodzie i deszczu z komfortem bezwzględnej pewności. Opony Bridgestone, wytworzone są według recepty na wysoką wydajność. Analiza opon na sezon letni polega na obszernym badaniu pod kątem takich elementów, jak bezpieczeństwo, prowadzenie, hałas oraz zużycie gazu.