Jeżeli pragniemy ocieplić poddasze, to natrysk pianką poliuretanową może być niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem

Bardzo wielu właścicieli domów zastanawia się nad tym, jak ocieplić poddasze. Bardzo popularną metodą jest izolacyjna wełna, jednakże fachowcy uważają, iż wykorzystanie pianki poliuretanowej będzie o wiele rozsądniejsze.
Teraz nie ma już jakichkolwiek wątpliwości, że wykorzystywanie pianki poliuretanowej jest bezpieczne i wyjątkowo wydajne.

Internet

Autor: Andrew Hart
Źródło: http://www.flickr.com
Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową jest szalenie łatwe, szybkie oraz ekonomiczne. Niezwykle istotne jest to, iż w trakcie natrysku wypełnia ona wszystkie dziury oraz nie pozostawia żadnych pustych miejsc, co znacząco wpływa na jej efektywność. Warto wspomnieć również, że w okresie zimowym jej parametry ani trochę nie ulegają pogorszeniu, gdyż nie chłonie wilgoci. Ponadto pianka doskonale wycisza strych.
voip

Autor: Hades2k
Źródło: http://www.flickr.com
oczywiście jest to metoda nieco bardziej kosztowna aniżeli inne sposoby, jednak posiada tak dużo plusów, iż opłaca się ją wybrać, jeżeli zależy nam na długofalowych oszczędnościach. Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową to inwestycja na wiele lat, która na pewno okaże się niezmiernie korzystna. Ten materiał znakomicie się starzeje, a jego parametry nie ulegają znacznym zmianom. Jeżeli zatem planujemy ocieplić poddasze, to trzeba pomyśleć nad tym wyjściem, jeżeli nam zależy na komforcie oraz skuteczności.

Nim zdecydujemy, warto poczytać artykuły na blogach zajmujących się branżą budowlaną, aby samodzielnie zobaczyć, iż jest to znakomita metoda. Specjaliści są co do tego zgodni.