Szklarska Poręba – miasto, które bez wątpienia powinni poznać nie tylko entuzjaści „białego szaleństwa”

Ma niezwykle interesującą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Słynie z pięknych widoków jazdy psimi zaprzęgami, Ducha Gór oraz „kapsuły czasu”.

hotel szklarska poręba

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
hotel

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku przybywają tu dziesiątki tysięcy urlopowiczów z całego świata, ażeby, chociaż na chwilę oderwać się od nawału codziennych obowiązków i stanąć „twarzą w twarz” z nieujarzmioną naturą – .
Nie muszą martwić się o pokoje Szklarska Poręba jest świetnie przygotowana na „inwazję” podróżnych. Miejscowość dysponuje albowiem obszerną „siecią” noclegową. Pensjonaty, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery kuszą potencjalnych klientów niedrogimi cenami, wysoką jakością usług i smacznym jedzeniem. Dobra kuchnia to z całą pewnością nie jedyny „walor” położonej na Dolnym Śląsku „metropolii”. Na „liście” zalet powinny się znaleźć atrakcje turystyczne.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu chcesz jeszcze dokładniej zbadać to zagadnienie, zalecam tę witrynę (https://www.intersport.pl/sporty/rowery/odziez-rowerowa/kurtki-i-bluzy-rowerowe-meskie.html), gdyż ona jest tak samo emocjonująca!

A tych jest mnóstwo. Liczne parki krajobrazowe, muzea, kościoły przyciągają zwiedzających jak magnes. Znużeni „prozą” codziennego życia bywalcy „miejskich dżungli” poszukują tu wytchnienia. Z dobrym skutkiem. Karkonosze od bardzo dawna są schronieniem dla utrudzonych turystów. Podziwiając unikalne, niespotykane w żadnym innym miejscu widoki można się odnaleźć spokój – .

Jeśli, pragniesz sam się o tym przekonać wybierz odpowiedni hotel (www.coraltravel.pl/Bulgaria/Burgas/hotel/ROYAL-CLUB-VICTORIA—ANDALUCIA-ELENITE/15804/40-5407-24FF.html) Szklarska Poręba nie narzeka na brak miejsc noclegowych i wyruszaj już teraz. Czeka na Ciebie masa przygód!