Druk wielkoformatowy

Drukowanie banerów reklamowych oraz siatek marketingowych są aktualnie najpopularniejszą formą zewnętrznej reklamy oraz jednocześnie najczęstszą postacią wykorzystywania drukowania wielkoformatowego. Względnie niewielki koszt ich produkcji sprawia, że banery reklamowe mogą być tanią jak też efektywną odmianą reklamy.

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku takich banerów wydruk wielkoformatowy umieszczony zostaje na materiale z winylu, przy czym baner reklamowy ma nawierzchnię stałą, z kolei siatka reklamowa jest perforowana, co sprawia że jest lżejsza (dzięki czemu może być ona używana w przypadku wydruków o wielkim formacie).

Baner reklamowy to jeden z bardzo modnych nośników reklamowych używany w reklamie zewnętrznej. Opisywane banery drukowane bywają zazwyczaj na podłożu od 300g do 700g, zależnie od potrzeb jak też przeznaczenia banerów. Banery (www.konstrukcje-reklamowe.pl/) – oprócz szerokiej palety gramatury – mogą się odróżniać także grubością przeplotu. Banery takie zostają wydrukowane na podłożu winylowym. Podłoże winylowe możemy zgrzewać z mniejszych części banerów, tworząc baner XXL, z kolei duży format druku pozwala na stworzenie szerokiej reklamy bez konieczności spawania podłoża, co z pewnością polepsza estetykę zrealizowanej reklamy. banery (polecamy: płyty poliestrowe) są odporne na czynniki pogodowe, oraz można je stosować w dowolnie wybranym punkcie (płoty, ściany, konstrukcje z metalu i wiele wiele innych).

baner

Autor: Riccardo Cervelli
Źródło: http://www.flickr.com
Banery reklamowe zazwyczaj wieszane są w pobliżu węzłów komunikacyjnych i znacznego natężenia ruchu samochodów oraz ruchu pieszych. O ile baner zostanie fachowo zrealizowany, nie będzie konieczności dodatkowego laminowania go dla ochrony przed wilgotnością lubteż promieniowaniem UV. Firmy realizujące takowe banery udzielają gwarancji aż do trzech lat! Takie firmy nierzadko nie tylko wykonują banery reklamowe, lecz na wyselekcjonowanym miejscu dokonują zainstalowania oraz wykończenia banerów (oczkowanie, rękawy, zgrzewanie). Jeżeli nie posiadamy swego pomysłu na baner reklamowy, możemy wykorzystać z pomysłów firmy wykonującej banery. Jak taką wynaleźć? Nic trudnego. Starczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: banery reklamowe Warszawa – banery reklamowe w warszawie na – (o ile interesuje nas marketing w Warszawie), a z pewnością uzyskamy bez liku wyników i propozycji.