Dbanie o kondycję i prezencję czworonoga

Pies to nie tylko oddany towarzysz, ale przede wszystkim poważna codzienna odpowiedzialność. Okres letni to moment, gdy dbanie na prawidłową kondycję psa ma szczególne znaczenie.

Dobrze dobrana dieta oraz częste rozczesywanie sierści, to podstawa dla zachowania czworonoga w optymalnej kondycji i zadbanej prezencji.
karma bosch

Autor: liketearsintherain
Źródło: www.flickr.com
grzebień dla yorka

Źródło: www.zwierzakowo.pl
Dobór odpowiedniej karmy dla psa może jednak sprawiać sporo kłopotów – ilość opcji dostępnych do kupna na rynku jest gigantyczna, i zdolna przyprawić o nagły zawrót głowy. Jednak są marki, które bardzo odznaczają się swoją wysoką jakością na tle innych – perfekcyjnym przykładem jest karma Bosch.
Karma Bosh to zbilansowane zestawy karmy dopracowane do specyficznych potrzeb oraz rasy psa. Duża różnorodność opcji sprawia, że karma Bosch jest w stanie szybko wkomponować się w oczekiwania zarówno czworonoga jak i właściciela, zaoszczędzając mu licznych godzin, które musiałby spędzić na szukaniu sprawdzonego produktu. Karma Bosch to rozwiązanie doceniane przez tysiące hodowców na całym świecie.
Gdy sprawa żywienia psa (kliknij i zobacz koniecznie – hurtownia zoologiczna maxy – od sprawdzonej hurtowni internetowej) w okresie letnim jest zakończona, warto rozejrzeć się za elementami do codziennej psiej higieny. Rozchodzi się tu głownie o szczotki. Drobne psy o gęstej, kręconej jak i bujnej sierści są wyjątkowo narażone na robienie się kołtunów z powodu wilgoci. Przybory jak grzebień dla yorka nie jest uznawany jako możliwy zakup, lecz jako priorytet, tak jak i inne: sklep dla yorków
. Grzebień dla yorka bardzo dobrze sprawdzi się również w przypadku innych niewielkich psów.

W lato zwróćmy wyjątkową uwagę na dwie wyżej przedstawione kwestie, tak aby nasz pupil był zdolny cieszyć się długim zdrowiem i nienaganną prezencją.