Jak kurorty w naszych górach starają się zachęcić odwiedzających, propozycja Bukowiny Tatrzańskiej dla jeżdżących na nartach

Polskie góry oferują dużo atrakcji o każdej porze roku. Wiosna, lato i jesień to okres pieszych i rowerowych wycieczek, szczególnie w czasie słonecznych dni szlaki są pełne turystów, a w większości schronisk trudno znaleźć wolne miejsce. Z kolei zimą na południe naszego kraju przyjeżdżają tysiące miłośników szaleństwa na śniegu, i na nich właśnie czekają liczne stoki narciarskie i wyciągi. Miejscowości z tego regionu coraz bardziej zaczynają inwestować, standardem będą już w pełni oświetlone i sztucznie naśnieżone trasy, które pozwalają na jazdę na nartach do późnych godzin wieczornych, nawet gdy brakuje naturalnych opadów.

bukowina tatrzańska

Autor: Brandon Atkinson
Źródło: http://www.flickr.com
Powstają również szybkie, nowoczesne wyciągi, eliminujące stanie w kolejkach, a także szeroko rozbudowuje się baza noclegowa. Przez to wszystko nasze narty góry są coraz bardziej konkurencyjne w porównaniu na przykład z naszymi południowymi sąsiadami czy ofertą kurortów w alpach – Rusin-Ski Bukowina Tatrzańska. Jednak jest jeszcze w tym obszarze sporo do wykonania, stąd też co chwilę pojawiają się nowe inwestycje i pomysły, żeby jak największą ilość turystów przyciągnąć na polskie stoki.

W niejednej miejscowości, zwłaszcza w wyższych partiach gór, sezon niekiedy będzie trwał nawet pięć miesięcy. Już w grudniu, przy sprzyjających warunkach można w wielu miejscach pojeździć na desce albo nartach.

Odwiedź naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe niebywale zajmujące opisy. Tworzymy dla Was dalsze wątki (http://www.intersport.pl/sporty/turystyka/obuwie-trekkingowe/sandaly-columbia.html) i będziemy szczęśliwi, jeżeli je przeczytacie.

Coraz popularniejsze zaczynają też być wyjazdy w okresie

góry

Autor: SFTRIX
Źródło: http://www.flickr.com

świąt i Nowego Roku, a później następne dwa miesiące, aż do końca lutego, są ferie zimowe, w czasie których dzieci z całego kraju tłumnie przybywają na zimowy wypoczynek.

Jedną z najbardziej popularnych miejscowości tamtego rejonu, chętnie wybieraną na urlop zimową porą, jest Bukowina Tatrzańska. Oferuje ona świetne warunki do uprawiania sportów zimowych, co doskonale można zobaczyć po liczbie odwiedzających to miejsce gości. Prawie każdy stok Bukowina Tatrzańska (porównaj informacje) jest bardzo dobrze przygotowany, wyrównany oraz oświetlony. Trasy są przystosowane i dla zaawansowanych narciarzy, i dla amatorów, tak więc bez żadnych problemów każdy znajdzie miejsce odpowiednie do swoich umiejętności.