Ekran led ma szansę być zamontowany na każdej wysokości

Mamy szansę wybrać odpowiedni rozmiar jaki ma mieć ekran led. Decydując się na jakąś reklamę, chcemy mieć pewność, że w krótkim okresie dotrze ona do milionów przyszłych klientów oraz ciągle będzie dostrzeżona.

Reklamy ledowe

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to właśnie ekran led posiada różne rozmiary, żeby można było dobrać je do swoich potrzeb.https://www.apdmarket.pl/1427-lampy-ogrodowe apdmarket.plNa znaczniejszych powierzchniach możemy założyć takie znaczniejsze ekrany, przez co nie da się nie dostrzec dużego obrazu, pokazującego się w świetnej jakości. Ale mamy szansę również zamówić mniejsze ekrany, które będą umieszczone w autobusach, lub w poczekalniach, co zwiększy jeszcze nasz dostęp do przyszłego klienta. Przykłady ekranów led można zobaczyć w tym miejscu: daily motion.Wspaniale oddziałują w każdych warunkach

Nie ma znaczenia czy jest mróz, czy świeci mocne słońce, nie dość, że posiadamy pewność, że te ekrany będą funkcjonowały, to jeszcze możemy mieć gwarancję, że zmiana warunków atmosferycznych w żaden sposób nie zadziała na jakość pokazywanego przez nie obrazu. Cały czas będzie on wyraźny, jasny i wciąż będzie się rzucał w oczy, więc nie sposób będzie go nie zauważyć. W dzień będziemy go dostrzegać, ale również w nocy będzie dobrze widoczny, przy czym mamy świadomość, że nie będzie raził w oczy, więc ani nie będą się na niego uskarżali pobliscy mieszkańcy, ani nie będziemy powodować zagrożenia na drodze, które mogłoby się zjawić, gdybyśmy oślepiali kierowców. Nic takiego się nie stanie, ten obraz jest najlepszej jakości, więc z jednej strony bardzo wyraźny, a z drugiej znowu tak przyjazny dla naszych oczu, że nie musimy się bać

Metropolia

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

najmniejszego oślepienia oraz bez względu na to, jak długo będziemy się wpatrywać w taką reklamę, nasze oczy rusztowanie – wypożyczalnia rusztowań z Łodzi – będą nas bolały.

Myślmy o takich ekranach

Takie ekrany są najlepszym nośnikiem dla naszej reklamy o jakim tylko mieliśmy szansę myśleć. Przez to trzeba dołożyć starań, by nasza reklama pojawiła się właśnie na takim urządzeniu, szczególnie że wtedy możemy ją bardziej rozbudować, a zmieniające się obrazy będą w stanie opowiedzieć o naszej pracy więcej, niż gdybyśmy próbowali to opowiedzieć za pomocą kilkunastu słów, których i tak nikt by nie nie mógł przeczytać. Graficy mają tu ogromne pole do popisu. Kilka przykładów ekranów ledowych znajduje się tutaj: więcej w temacie.