Jakie buty dobrać na wędrówkę w góry, żeby zagwarantować swym stopom komfort?

Można zauważyć, że z największą chęcią noszonym dziś obuwiem jest obuwie sportowe. Wygodne buty nie muszą już sięgać za kostkę. Dzisiaj wygodne mogłyby być również półbuty, które można by wybrać na jakąkolwiek aurę.

buty boreal

Autor: Vince_Vega
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na wycieczkę w góry, warto wybrać dobre buty.
Odpowiednie buty to mogą być buty Boreal jest spółką, która oferuje najlepsze obuwie do wypadów w góry. Można dobrać lekkie obuwie trekkingowe, trzeba jednak pamiętać, że nie są one butami wszechstronnymi. Przed zakupem każdych butów należy zastanowić się gdzie będą one używane. Spółka Boreal stworzyła buty, w jakich nawet wspinanie się na góry przez cały dzień okaże się komfortowa. W dobrych butach stopa nie męczy się, z tego też powodu będą one idealne i do wspinania się na ściance i do długich wędrówek w terenie. Dzięki systemowi sznurowania, jaki rozpoczyna się już przy palcach, buty są doskonale dopasowane do stopy. Doskonałe dopasowanie butów sprawia, ze ruchy na ściance wspinaczkowej są bardziej precyzyjne oraz nie przeszkadzają nawet najmniej widoczne krawędzie.

Zainteresowany tematem? Czytaj o tym znacznie więcej. W tym celu użyj adresu, który przeniesie Cię na serwis! Zapraszamy!

Zelówka tych określonych butów stworzona jest ze specjalnej gumy, jaka niezależnie od temperatury, zachowuje najlepsze właściwości. Cholewka tych butów wykonana jest ze skóry. Żeby odczuwać jeszcze bardziej widoczny luksus, cholewka została połączona z wyściółką.

Sport ekstremalny

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Firma stworzyła jeszcze jeden wzór butów, jaki zaspokoi kobiety uwielbiające górskie wycieczki. Te buty zezwolą wygodnie chodzić po miasteczku i komfortowo podróżować. Cholewka buta jest stworzona metodą bezszwową i wykonana jest z wytrzymałego oraz oddychającego nylonu. Dzięki wykończeniom siatką, stopa ma bardziej korzystne wentylowanie.

Docenią to panie w czasie spacerów w dni cieplejsze. Buty te mają także idealną podeszwę, dzięki której będziesz mogła dużo chodzić i poradzisz sobie na ścieżce nieutwardzonej niewymagającej obuwia technicznego.