Jakie wykorzystanie ma teraz ekran led?

Wraz ze wzrostem nowoczesnych technologii, również tej w dziedzinie reklamy zapoczątkowano wykorzystanie coraz to nowatorskich oraz bardziej głośnych sposobów jej komunikowania. Poza tym kilka dekad temu stosowano tylko reklamy telewizyjne, radiowe czy reklamę zewnętrzną na przystankach autobusowych oraz pojazdach komunikacyjnych.

Kiedyś takie formy przemawiały do potencjalnych odbiorców. dzisiaj sporo uległo zmianie. Człowiek jest wyjątkowo wybredny, gdyż dostępność towarów jest udostępniona. Kiedyś stało się w kilometrowych korkach, aby nabyć pralkę czy lodówkę. Dziś udajemy się do sklepu bądź

billboardy

Autor: Azchael
Źródło: http://www.flickr.com

wyszukujemy w necie czy jesteśmy w stanie przebierać pośród tysięcy typów. I dokładnie dzięki tak ogromnej powszechności typów a także produktów tak kluczową rolę pełni reklama. Stąd też domy reklamowe prześcigają się w pomysłach w jaki sposób zainteresować ewentualnych odbiorców do nabycia produktów tylko przez nich oferowanych. I tak ostatnio wyjątkowo sławny stał się ekran led. Dany ekran to dość spory (wielkoformatowy) wolnostojący nośnik reklamy. Jest on zrobiony z bardzo dużej ilości barwnych diod led, jakie w momencie wyświetlania reklamy stanowią niebywale spektakularny a także atrakcyjny możliwość przesyłu treści. Dzięki innowacyjnej technice, w której wyprodukowane zostały diody a także sposób ich przymocowania w telebim takowy może chodzić 24 godziny na dobę. Działanie takiej reklamy można zobaczyć na przykład w tym miejscu: zobacz więcej.

Tak błyszczący ekran led , przy wykorzystaniu funkcji pixelbis wytwarza bardzo jednolity obraz, dzięki czemu bardzo dobrze przykuwa uwagę. Dana forma reklamy (foliograf.pl/) świetlnej to bardzo dynamicznie przechodzący oraz w pełnej palecie kolorów obraz, jaki dociera do sporej rzeszy nabywców. Dane monitory led należy ustawić w miejscach, gdzie jest bardzo duży ruch. Takie miejsce to przykładowo: daily motion.Takimi miejscami będą drogi wjazdowe do dużych miast, drogi krajowe oraz międzynarodowe oraz miejsca w centrum dużych miast. Podsumowując: wraz ze wzrostem dostępności różnego typu produktów rozpoczęto ogromną ilość kasy inwestować w reklamę. Tradycyjna reklama aktualnie nie jest dostateczna, stąd też poszukiwano nowatorskich jej form i tak zrodziła się reklama na ekranach ledowych.