Nowy produkt finansowy – lokata happy, jako jeden z najkorzystniejszych produktów dla klientów planujących oszczędzać.

W aktualnych czasach istnieje wiele dziedzin, z których korzystają prawie wszyscy obywatele. Są to dyscypliny elastyczne oraz uniwersalne, które w okresie rozkwitu gospodarczego i ekonomicznego nieustannie się rozwijają i poszerzają zakres swoich działań. Jedną z takich dyscyplin jest branża finansowa, która właściwie na każdym kroku oferuje swoim konsumentom nowe produkty finansowe.

Branża finansowa, jako jedna z najlepiej rozwijających się

Lokata

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Branża finansowa jest branżą, która rozwija się niezwykle dynamicznie pozyskując niemalże codziennie nowych klientów. Związane jest to z tym, iż niemalże każdy człowiek oraz każda korporacja ma konto w banku. Sporo transakcji finansowych pomiędzy firmami bądź prywatnymi osobami wykonywana jest teraz w wyraźnej większości między bankami przez Internet.

W związku z dużym zapotrzebowaniem jednostek prywatnych oraz zakładów aktualnie w każdym banku można otworzyć konto internetowe. Na współczesnym rynku ekonomicznym jest duża liczba banków. Toteż każdy z nich ciągle oferuje własnym obecnym jak i potencjalnym klientom dużo nowych produktów finansowych, które mają nakłonić obywateli do otwarcia w ich banku konta czy też lokaty.

Korzystna oferta dla nowych klientów
Jednym z takich produktów, które są oferowane petentom jest lokata happy Idea Bank. Jest to lokata, która ma oprocentowanie 4% a dochodzące nawet do 5% w skali roku. Co aktualnie jest jedną z najwyższych stawek na rynku. Skierowana jest ona do nowych petentów banku. Uznawana jest współcześnie za najlepszą lokatę kwartalną na rynku. Lokata happy Idea Bank można założyć na 3 miesiące, po których uzyskuje się proporcjonalne zyski – www.wybierarka.pl/lokaty/idea-bank/lokata-happy/713_19658 (www.wybierarka.pl/lokaty/idea-bank/lokata-happy/713_19658).

Aby założyć tą lokatę nie trzeba mieć konta w tym określonym banku, co niewątpliwie jest korzystną alternatywą dla sporej ilości petentów, którzy nie chcieliby zmieniać konta a propozycja tej lokaty jest dla nich dogodniejsza niż ta proponowana przez ich aktualny bank. Wielkim usprawnieniem dla osób, które są zainteresowane tą lokatą jest to, iż można założyć ją w domu przez Internet po wypisaniu właściwego wniosku.

Pozostałe informacje z banku otrzyma się za pośrednictwem poczty. Z pewnością lokata happy Idea Bank jest interesującą ofertą dla jednostek które chcą rozpocząć oszczędzać.