Cena tak popularnego obecnie kultu odmładzania się i możliwości jakie daje współczesna medycyna.

Kult młodości jest na stałe wpisany w funkcjonowanie krajów rozwiniętych i bogatych. Coraz bardziej jest nie do pomyślenia, żeby kobieta wychodziła z domu z siwymi włosami na głowie, lub zdecydowała się na pokazywanie zmarszczek.

botox

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nawet te ostatnie są wynikiem jej radosnego usposobienia i pojawiły się wskutek ciągłego uśmiechu, nie schodzącego prawie z twarzy. Ta obsesja zaczyna również dopadać mężczyzn, którzy do niedawna dzielnie bronili się przed wszelkimi zabiegami kosmetycznymi, choćby chodziło tylko o usunięcie szpecących pryszczy. Ich argumenty mówiące o atrybutach męskości i dojrzałości, za jaką będzie stać odpowiedzialność i stateczność są coraz mniej słyszalne. Za to w gabinetach medycyny estetycznej kolejki wydłużają się nie tylko o same panie. Rosnącą grupę klientów zaczynają stanowić właśnie mężczyźni, którzy się decydują na coraz bardziej zdecydowane eksperymenty które mają poprawić ich wygląd i oczywiście samopoczucie.

O ile jeszcze parę lat wstecz najbardziej interwencyjnymi zabiegami jakie powszechnie stosowano było wypełnianie zmarszczek Warszawa , eliminacja różnych przebarwień, blizn, czy botoks Warszawa , o tyle obecnie coraz częściej sięga się po znacznie bardziej radykalne metody. Będzie tu chodzić o chirurgię plastyczną i niebywałe możliwości, jakie ona daje.

Zainteresował Cię nasz dobry artykuł? Masz ochotę obejrzeć jego ekstra źródło (https://e-sentiell.com/pol_m_bizuteria-srebrna_pierscionki-srebrne-464.html)? Zatem chcielibyśmy zaproponować Ci zweryfikowanie kolejnej witryny.

Zabieg napinania skóry twarzy polega na przykład na nacięciu skóry za uszami i przeszyciu jej tak, że napina się ona na wysokości kości policzkowych. Unoszenie powiek górnych opiera się na podobnej technice. Po prostu rozcina się płat skóry nad okiem i wycina mały klin, a później zszywa się obie części. Sprawdź też lifting twarzy Warszawa.

zmarszczki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Mniejsza ilość skóry powinna zlikwidować efekt opadających powiek i zdecydowanie poprawia spojrzenie. Możliwości na ingerencję w ciała pacjentów jest coraz więcej i z pewnością są coraz bardziej skuteczne i bezpieczne. Problemem mogą być ceny. Jeśli chodzi o botoks ceny to kształtować się one będą na poziomie do tysiąca złotych za jeden zabieg, lecz zabiegi te co pewien czas trzeba powtarzać. Jeśli chodzi o operacje plastyczne w grę wchodzą już tysiące złotych, za to efekt jest dużo trwalszy.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>