Wymarzone wakacje dla spóźnionych – skorzystaj z oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Istnieją osoby, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – z chwilą kiedy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają pakować walizki. Polacy szybko docenili plusy posezonowych wycieczek i chętnie przedłużają sobie lato. Kiedy w Polsce nadchodzą słoty, wyjeżdżają do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z kąpieli słonecznych. Po takim wyjeździe łatwiej przetrwać zimę.

wycieczka do Egiptu

Autor: Alexander Baranov
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście atrakcją jesiennych wakacji są zachęcające ceny. Posezonowe obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute.

W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Czy masz chęć poznać prezentowane zagadnienie? Jeżeli tak, to sprawdź rekomendowany link, a na pewno odnajdziesz tego typu newsy, które okażą się niezwykle pomocne.

Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy będzie wolne miejsce. Jedynie wytrwałym zdarzają się takie okazje, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu all inclusive jedynie za 900 zł od osoby.

Warty polecenia tekst? Jeśli tak uważasz, sprawdź dodatkowe artykuły na rozpatrywany temat – bez obaw kliknij tu, więcej zobaczysz w linku.

Egipt to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Odnajdziemy tam sporo wspaniałych zabytków oraz budowli. Morze Czerwone to również wymarzone miejsce dla amatorów windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych. W Egipcie na urlopowiczów oczekuje bardzo rozbudowana baza hotelowa od skromnych hoteli przeznaczonych dla niewybrednych turystów, po luksusowe ośrodki hotelowe dla bardziej wymagających i chcących wypoczywać, ceniących dobrą obsługę i smakowite posiłki.

A może skusi nas oferta last minute Grecja?
Powodów dla których należy odwiedzić ten piękny kraj jest długa lista. Najważniejsze to rajskie plaże i turkusowy kolor morza i liczące wieki zabytki. Greckie knajpki także zapraszają nas kusząc smakowitym jedzeniem, domowym winem i niesamowitym klimatem nocnego biesiadowania. A muzyka? Jeszcze długo po powrocie będzie rozbrzmiewać w naszych uszach i sercach…