Apartamenty w największych miastach

Od niedawna obserwujemy krach na rynku domów jednorodzinnych. Niski popyt na tego typu obiekty przełożył się na inwestycje w apartamenty. W większych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną w oczach. Przykładem są wrocławski Sky Tower i warszawski wieżowiec Złota 44.

Obok apartamentów cieszą się dużą popularnością też duże mieszkania w odremontowanych kamienicach. Ich ceny, tak jak apartamentów (sprawdź na stronie), zaczynają się od ponad dziesięciu tysięcy za metr kwadratowy.

Świeże apartamentowce buduje się zwykle w samych sercach miast, co jest bardzo cenione ze względu na wygodny dojazd i rozwiniętą infrastrukturę. Dodatkowo deweloperzy starają się lokować inwestycje w bliskości dużej ilości zieleni, parków i skwerów. Czasy betonowych pustyń szczęśliwie odeszły już do lamusa.

Czy fascynuje Cię ta tematyka? Jeśli tak to, przejrzyj witrynę (www.rd-car.pl/), a znajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo bezkonkurencyjnych danych, które wciągną Cię całkowicie.

Sprawdź nasze propozycje:

Kraków

Apartamenty Warszawa oferuje w środku miasta, na Mokotowie i na Woli. Osiedla powstają też na dalekich krańcach miasta. W stolicy za luksusowe mieszkanie trzeba wyłożyć najwięcej w Polsce – ceny przekraczają siedem milionów PLN. Cztery kąty w stuletnich odremontowanych kamienicach da się odszukać m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Koszty za metr kwadratowy wynoszą ponad 20 tysięcy złotych.

W innych regionach kraju można odszukać mniej drogie apartamenty. Świnoujście jest miastem, w którym ekskluzywne lokale są oferowane głównie dalej od centrum, w okolicy dużej ilości zieleni. Ceny potrafią być tu nawet 2-krotnie niższe, niż w Warszawie. Można zwyczajnie wstukać w wyszukiwarkę „apartamenty Świnoujście”, aby się o tym przekonać – zobacz nasze apartamenty.

Z innej strony prezentuje się Kraków Apartamenty w tym międzynarodowym mieście są tylko nieco tańsze niż w stolicy co widać gdy wyszukamy „apartamenty Kraków”. Ceny oscylują w rejonie 5-6 milionów PLN. Mieszkania w mieście królów mocno cenią sobie obcokrajowcy.