Co to jest kalendarz vivella, jakie są typy kalendarzy i dlaczego należy posiadać je w zanadrzu?

Chcesz być zawsze o czasie i punktualnie? Chcesz się nie spóźniać? Zakup nowy kalendarz i miej wszystko pod ręką!
Tak się składa, że kalendarz vivella to idealny pomysł na prezent nie wyłącznie dla pracowników i współpracowników biznesowych, ale również dla osób prywatnych.

Kolorowa ciężarówka

Autor: clifford Smith
Źródło: http://www.flickr.com
meble biurowe

Autor: FM Gawin
Firmy oferują dużo rodzajów opraw i kolorów. Jeśli zatem poszukujesz kalendarzy książkowych na pewno trafisz we właściwe miejsce. Kalendarz Vivella to matowa, gładka oprawa z spokojną fakturą. Jest to dokładnie oprawa, która ze względu na swe niezwykłe właściwości najlepiej nadaje się do tłoczeń. Najpopularniejsze kolory to czarny, czerwony i granat (http://rozminowanie.pl/), z kolei koszt za format A5 dziennym to jedynie około 15,00 zł netto w fakturze chamois.

agencja

Autor: www.drukujfoto.pl
Źródło: www.drukujfoto.pl
Na zbliżający się rok dystrybutorzy oferują klientom rozmaite typy kalendarzy np. poręczne terminarze książkowe formatu A6.

Zainteresował Cię niniejszy artykuł? Jeśli tak, to zobacz także uwagi z witryny, gdyż one również odnoszą się do pokrewnej tematyki.

Wymiary takich kalendarzy dobrze pasują do niewielkiej torebki, teczki czy nawet do kieszeni poprzez co wszystkie najistotniejsze informacje mamy pod kontrolą. W środku takiego kalendarza w odpowiednio dobranej oprawie znajdziemy tygodniowy układ (każdorazowy tydzień na dwóch stronach). Pokazowy terminarz kieszonkowy może posiadać 128 stron, a kalendarium występuje w pięciu językach, z naszym rodzimym dominującym. U dołu kart znajduje się natomiast rozpis całego miesiąca. Rodzaje kalendarzy to obszerna gama różnorodnych propozycji. Mamy kalendarze książkowe, jednodzielne, trójdzielne, biurkowe, ścienne, czy z mapą geografii. Do tego terminarze plakatowe z listwą, listkowe oraz biuwary/planery i wieloplanszowe. Jest w czym dobierać, bo dodatkowo w propozycji jest cała gama kolorów i wzorów.

A więc jeśli chcesz mieć wszystko pod ręką wystarczy kupić kalendarz. To drobne akcesorium pozwoli ci posiadać wszystko skontrolowane tak by nie zapomnieć o ważnych wydarzeniach.