Dlaczego warto zadysponować usługę niszczenia dokumentów czy nośników danych?

Szczędzisz swój czas a także swoich pracobiorców – usługa taka nie wymaga Twego zaangażowania. Szczędzisz koszta – unikasz zakupu i serwisowania niszczarek, zakupu ponadprogramowych materiałów (worków), wywozu skrawek jak też ich zgodnej z prawem utylizacji.
Wdrażasz jednolity standard polityki bezpieczeństwa danych – nie zaryzykujesz niekontrolowanego wycieku informacji.

Pizza

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Otrzymujesz poświadczenia niszczenia – potwierdza on zgodne z prawem trwałe zniszczenie informacji, Nie angażujesz zasobów własnych – zamiast na niszczeniu możemy skoncentrować się kształtowaniu prywatnej firmy. Niszczysz nawet duże ilości nośników danych bez względu na ich wariant. Gdy polityka bezpieczeństwa Twojej firmy nie pozwala na analizowanie danych niejawnych poza jego siedzibą, mobilne niszczenie poświadczeń oraz innych nośników informacji pomaga uniknąć transportu do instalacji niszczącej. Bez względu na ilość dokumentów przeznaczonych do zniszczenia, firma niszczenie dokumentów Trójmiasto przyjedzie ze stosownym urządzeniem niszczącym, jakie jednorazowo przetworzyć może od 100 do 800 kilogramów dokumentów . Podejmując decyzję o niszczeniu poświadczeń we własnej siedzhttp://www.happytree.com.pl/eż nadzór nad przekazywanymi do niszczenia dokumentami. Dodatkową opcją jest odbiór niepotrzebnych urządzeń elektrycznych: .
Co jednostka niszczenie dokumentów Gdynia może dla Ciebie uczynić? Na życzenie, fhttp://www.happytree.com.pl/odbior-elektrosmieci.htmlazd zaopatrzony w niszczącą instalację.

pracownicy odbiorą zaświadczenia wprost od Twoich pracowników i przekażą je do zaparkowanego na terenie firmy pojazdu z przyrządem niszczącym. Przed recyklingiem dokumenty zostają zważone a także opisywane w protokole odbioru.