Jakie sprzęty wybierać do nowoczesnej łazienki? Przedstawiamy parę konkretnych pomysłów

Kiedy właśnie wykańczasz nowe mieszkanie, wówczas bez wątpienia będziesz chciał dołożyć wszystkich starań, żeby było wykończone najfajniej jak tylko się da. Pamiętaj jednakże, aby jednakową uwagę poświęcić wszystkim pomieszczeniom – zazwyczaj jest bowiem tak, że skupiamy się za mocno na sypiali czy salonie, jednocześnie zapominając całkowicie o innych przestrzeniach. Okazuje się, że zwykle najmniejszą wagę przykładamy do wykańczania łazienki – a to dość duży błąd, zwłaszcza w wypadku kiedy mamy łazienkę bez okien.

panel natryskowy

Autor: Kuchniox
Źródło: Kuchniox

W takich miejscach trzeba zastosować konkretne rozwiązania, które sprawią, że nie będziemy mieć trudności typowych dla właścicieli łazienek bez okna. Jeżeli zabierasz się za urządzanie swojej łazienki, (Odpływy liniowe w ofercie Bridom) wtedy na początku musisz zaplanować rozmieszczenie wszelkich sprzętów. Oczywiście najlepiej jeśli masz toaletę i łazienkę osobno, jednakże nawet w przeciwnym wypadku nie musisz panikować – wystarczy mądrze zaplanować rozmieszczenie wszelkich urządzeń. Jeśli Twoja łazienka jest za mała na pomieszczenie wszystkiego, wtedy kategorycznie możesz zrezygnować ze stawiania w niej pralki. Teraz pralka w wielu polskich mieszkaniach znajduje się na przykład w kuchni i nie jest to wielkim kłopotem.

Współcześnie bardzo modne są między innymi prysznice, które nie posiadają brodzików. Oczywiście wygląda to pięknie, jednak wówczas szczególnie trzeba zadbać o higienę – woda spływa przecież prosto na podłogę łazienki. Musisz zapewnić jej właściwy odpływ, żeby nie gromadziła się na podłodze. Pomogą Ci w tym z pewnością odpływy zamieszczone na podłodze. Mocno polecamy odpływ liniowy Kesmet, który znakomicie spełnia swoją rolę.

Prysznice z odpływem umieszczonym na poziomie podłogi

Autor: Viega
Źródło: Viega

Kiedy zdecydujesz się na taki nowatorski prysznic, wówczas musisz również zamieścić na ścianie właściwy zestaw natryskowy. Wśród klientów obecnie bez wątpliwości najbardziej modny jest zestaw natryskowy Hansgrohe. (Zobacz ofertę BridomŚwietnie spełnia swoją funkcję, a na dodatek wygląda naprawdę przepięknie.

Sprawdź, co posiada proponowana strona www (https://www.kamieniarstwo.pl/sprzedaz-hurtowa-plyt/), którą przeglądasz. Dane, które są tam umieszczone, będą niewątpliwie ważne – kliknij zatem tutaj!

Taki zestaw prysznicowy bez wątpliwości będzie doskonałą ozdobą każdej łazienki i odnajdzie swoje miejsce w domu urządzonym w nowoczesnym stylu.