Jakiego rodzaju cechy dzianin brane są pod uwagę, gdy podejmowana jest decyzja o tym, jakie ma być ich przeznaczenie? Jaką dzianinę używa się.

Wiele osób nabywając sobie nowe ubrania patrzy nie jedynie na to jak w nich wyglądamy, lecz też na to czy z dobrej jakości materiałów są zrobione. Ma to wpływ również bez wątpienia na komfort noszenia takich ubrań.
Materiałów, z których wykonuje się ubrania jest cała masa.

Tak naprawdę możemy wymieniać je bardzo długo, natomiast i tak z pewnością sporo nazw niektórym nic nie będzie mówiło. Nie wszystkie są bowiem tak powszechnie rozpoznawane jak j zobacz na www.lamalama.plana (zobacz na ). Natomiast nawet jeżeli ich nie znamy to często kupując ubrania możemy sprawdzić czy ta tkanina nam odpowiada. Można przekonać się czy jest przyjemna w dotyku czy nie wydaje dziwnego sztucznego zapachu, lub czy się nie elektryzuje. To właściwie niektóre z cech dzianiny, na które zwraca się uwagę. Także w inny sposób odbieramy takie ubrania kiedy znajdują się na wieszaku, a inaczej kiedy już mamy je na sobie. Niektóre z tkanin, w dotyku zdają się być fajne, natomiast na wrażliwej skórze okazuje się, iż drapie oraz jest niemiła.
sex

Autor: GoToVan
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością są tego typu materiały, jakie są bardzo przyjemne, takie jak dzianina futerkowa (czytaj całość tutaj). Jest ona używana w wielu przypadkach. Jest wykorzystywana, jeśli chodzi o ubranka dla dzieci, mięciutkie koce albo poszewki ozdobne. Daje duże możliwości, a do tego z pewnością nikt nie powie, iż jest nieprzyjemna. Właśnie najczęściej od przeznaczenia dzianiny zależy, w jaki sposób zostanie wykorzystana.

Bierze się pod uwagę sprawy takie jak możliwości rozciągania, przewiewność, trwałość, prostota obróbki. To na pewno ważne rzeczy, które decydują o rezultacie produkcji danych artykułów.