Słup betonowy na działce, a rura pod przejazdem drogowym – a więc, co musisz wiedzieć, kiedy zakupujesz działkę

Kupiłeś działkę, oraz zauważyłeś, że stoi na niej słup (lub słupy) z betonu energetyczny? A być może pragniesz zrobić połączenie między działeczką, a drogą, ale nie masz pojęcia, w jaki sposób się za to zabrać? Wewnątrz naszego tekściku po opowiadamy Tobie, co uczynić w tych konkretnych wypadkach!
Chyba każdej osobie, która to jakiejś rzecz się dorobiła, śni w skrytości ducha o działeczce.

Kruszywo

Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
Kupno jej, jest dla wielu imaginacją. Co jednak uczynić, gdy zauważy się wymarzona działeczkę, ale stoją na niej słupy betonowe energetyczne? A więc już objaśniamy! Istnieje parę alternatyw, nas jednak najbardziej wewnątrz tego felietonie interesuje odszkodowanie, jakiego to istniej możliwość otrzymać za tego rodzaju „ingerencję” na gruncie od sieci energetycznej . Omijając już kilku regulacji w kodeksie cywilnym, owa kwestia korzystania z ziemi dla przedsiębiorstw, nie bywa uregulowana. Dlatego należy o tej rzeczy po czytać, by wie http://bazalt.pl/prefabrykacja-betonowa/oferta/rury-betonowe-i-zelbetowe/ -energetyki/”>http://www.bazalt.pl/prefabrykacja-betonowa/oferta/prefabrykaty-dla-energetyki/ 1e8dc4.jpg|L|TITLE=Bazalt – producent prefabrykatów betonowych|W=200]

Jeśli chodzi o kolejną cząstkę wstępu, to aby złączyć drogę z działką, warto wykupić rury betonowe, które to zakopiemy wewnątrz określonej głębokości. Należy jednakże zanim się to zrobi, zorientować się, czy to aby konkretny kawałek dróżki należał faktycznie do nas samych .

Zwykle ta część ziem (tak przezywanej melioracji) należy do danej gminy, lub do fizycznego właściciela dróżki, dlatego nie warto się pospieszać na zapas, aby potem nie płacić kary! Jeżeli okaże się, że potrzebna jest zgoda, potrzebne staje się również zaplanowanie owego wjazdu, a więc projekt, za którego to będziemy musieli niestety w dodatkowy sposób zapłacić.