Większość z nas bardzo lubi stawiać przed sobą zadnia

Każdy jeden początek roku to czas, kiedy stawiamy sobie cele, które chcielibyśmy zrealizować w konkretnym czasie.
Oczywiście każdy z nas za cel obiera sobie coś innego. To fakt, iż duża liczba ludzi kończy tylko na planowaniu, bo na ich realizację zwyczajnie z upływem czasu brakuje zaangażowania.

hiszpania wycieczka

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, taka już jest ta ludzka natura i nic ani nikt tego nie zmieni. Ci jednak, którzy pozostają lojalni wobec osobistych postanowień, za wszelką cenę starają się uczynić wszystko, aby wykonać je do końca. Jedni zrywają z nałogami, następni odchudzają się, kolejni planują wycieczki do ulubionych zakątków. Jak widać ani jedno z powyższych zamierzeń nie bywa niemożliwe, wystarczy odrobina zapału oraz chęci i wszystko się uda. Od wielu lat marzysz, aby odwiedzić Hiszpanię? Więc przestań marzyć i zrealizuj to. Jeśli interesuje Cię akurat Hiszpania wycieczka do tego państwa wcale nie jest poza kwestią Twoich możliwości. Po co śnić, jak można to osiągnąć? Nie stać Cię? Porozglądaj się za dodatkowym zajęciem i systematycznie odkładaj, a latem czy jesienią będziesz miał możliwość dokładnie tam się znaleźć – . Jeśli ogromnie fascynuje Cię właśnie Hiszpania (zobacz: last minute teneryfa) wycieczka tam jest tylko kwestią Twoich chęci i jeżeli tylko odrobinę z siebie dasz, to nie okaże się to już tylko marzeniem, lecz okaże się rzeczywistością.
zdjęcia

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
rodzice

Autor: Villa Glass
Źródło: Villa Glass
Początek roku to najbardziej dobry czas na wytyczenie celów.

Nie rezygnujmy z nich bardzo szybko. Przy odrobinie samozaparcia nie będzie dla nas rzeczy niewykonalnym. Czym byłoby życie bez marzeń i dążenia do ich realizacji?