W którym miejscu najlepiej jest znaleźć sprawdzony asortyment do pucowania?

Sprzątanie domu to czynność, którą znają wszyscy. Nie ma od niej ucieczki, każdy dom albowiem jest podatny na wszelkie nieczystości, na nieład, który na po pewnym czasie zaczyna irytować. Istnieją na pewno mieszkania nie porządkowane od długiego czasu, jednakraczej nikt do tego typu osobnika nie przychodzi w odwiedziny, no chyba, że ludzie którzy są tam w stanie wytrzymać… Każdy w miarę przeciętny człowiek sprząta, jeden robi to lepiej, drugi gorzej.

Porządki w mieszkaniu

Autor: Lory Lindner
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd potrafimy robić porządki, jeżeli rzecz jasna potrafimy? Większość ludzi wyniosła to z domu rodzinnego. Większość rodziców nakłania, intensywniej lub spokojniej, do dbania przynajmniej o własny pokój. Jeżeli nie posiadamy własnego pokoju to zostaje kuchnia i przede wszystkim łazienka. Na niektórych osiedlach dochodzi także korytarz na klatce schodowej, on to, jako część wspólna sprzątany jest na przemian z lokatorem z tego samego piętra. Wydaje się, że część z nas ma takie doświadczenia, większość sprzątała może nie tak dużo, jednak wie, o co w tym chodzi. Nie będzie tutaj przesadą stwierdzenie, że dziewczyny miały w tej dziedzinie więcej obowiązków. No cóż, kultura patriarchalna jest u nas dość silna. Warto zajrzeć tutaj: ścierki porządkowe.

Niemniej jednak, jeśli facet nie potrafi użyć zgodnie z zastosowaniem szczotki do sprzątania lub szufelki do sprzątania, a na widok ścierek i ściereczek dostaje torsji to nie jest to normalne.

Poznaj ten serwis, gdyż on na pewno też Cię bardzo zainteresuje. Przedstawia on podobną tematykę, więc nie zwlekaj i kliknij ten link!

Można stwierdzić, że taki facet został trochę spaczony przez liberalne metody wychowawcze ojca bądź matki. Polecany asortyment – trwałe szczotki.

Skoro chcesz w większym stopniu przeanalizować opublikowany tu problem, to kliknij ten link. Bez obawy, to wiarygodny link – są tam zajmujące informacje.

mycie okien

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

W porządku, może nie będzie musiał w swoim życiu sprzątać, gdyż będzie miał małżonkę, która zrobi wszystko, być może też będzie bardzo bogaty (a może jego rodzice też byli bogaci), wiec będzie wynajmował panie, które będą dbały o czystość w domu. Są tego typu możliwości, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że bardziej od tej wizji spodziewany scenariusz jest taki, że facet będzie musiał sam się o siebie zatroszczyć, także sprzątając swoje cztery kąty i w tym momencie będzie problem, bo nie będzie wiedział, jak się do tego wciąć.

Tak wiec mając własne pociechy wychowujmy przeciętnego faceta tak, aby miał pojęcie o tym, w którym miejscu leży ścierka do przetarcia kurzu, jak użyć mopa do mycia podłóg, starajmy się wpoić, że miotła wcale nie służy do latania ale do zamiatania. W przyszłości nam za to podziękuje, jego żona na pewno także.