Który słynny film był nakręcony m.in. w Toruniu oraz co ponadto może zaoferować to miasto?

W Polsce jest dużo starych oraz pięknych miejscowości. Dlatego też zamiast jechać gdzieś na inny koniec świata, może lepiej i taniej byłoby zwiedzić jedno z rodzimych miast.

Doskonałym przykładem może być miejsce, które jest znane nie tylko z tego, że mieszkał tam Mikołaj Kopernik, ale także ze swoich legendarnych już pierników.
Jednak jeśli ciekawią Cię tego typu krótkie wycieczki Toruń mógłby zaoferować o wiele więcej. Jest w tamtym miejscu np. przepiękna nadwiślańska panorama miasta. Jest tam wybudowany specjalistyczny punkt widokowy naprzeciwko Bramy Mostowej (na wysepce Kępa Bazarowa).

Kliknij ten odsyłacz i zobacz w treści opublikowany w tamtym miejscu artykuł. Są w nim uzupełniające informacje. One również analizują taką kwestię.

Należałoby dodać, że w okresie letnim pływa tam łódź dla turystów o nazwie „Katarzynka”, jaka za każdym razem zabiera około 20 osób, zatem możesz zabrać ze sobą kilku swoich przyjaciół. Czy istnieje lepsze miejsce na Centrum Astronomii? 2 godziny pełne kosmicznych odczuć zapewnią Ci pamiętne przeżycia.

wymagania

Źródło: http://www.eccoholiday.com
Miłośników kina z pewnością zainteresuje także fakt, że Toruń pełnił funkcję planu filmowego dla mnóstwa słynnych realizacji filmowych. To tam między innymi był sfilmowany słynny „rejs”. Aktualnie różne agencje podróży organizują wyjazdy do tego miasteczka. Można by podczas nich razem z przyjemnym i zawodowym przewodnikiem pozwiedzać miasto i jego okolice. Naturalnie dla osób, jakie pragną dokładniej poznać to miasto (a naprawdę warto to zrobić), możliwe są również wyjazdy parodniowe.

W ofercie przewodników są przygotowane ustalone trasy, przykładowo średniowieczna albo śladami Kopernika.

Będzie Ci niezbędne łącze do witryny (http://teamsport.krakow.pl/plywanie/nauka-plywania-dla-dzieci-i-mlodziezy-krakow/)? Zapraszamy więc, abyś najechał tu i wówczas przejdziesz do nowego tekstu pełnego informacji.

Ciekawą nowinką jest to, że sympatycy starych tramwajów także znajdą tutaj coś dla siebie.