Co warto zobaczyć w Kenii?

Wyprawa do serca Afryki zagwarantuje dużo atrakcji jak też niezwykłych wspomnień.
Kenia to idealne miejsce na odpoczynek. Chcesz wygrzać się na plaży? W takim razie najbardziej przypadną Ci do gustu otoczenia Mombasy.

Tamtejsze kurorty zaspokoją nawet najwybredniejszych podróżników. To perfekcyjne miejsce dla wielbicieli nurkowania. Pod wodą kryją się bajeczne rafy koralowe a także rozliczne gatunki egzotycznych rybek. Niezapomnianą atrakcją może być wyprawa na spotkanie z delfinami. Wspólna kąpiel z tymi łagodnymi stworzeniami to prawdziwa radość! Na sprawunki ruszaj do stolicy kraju. W Nairobi każdy wędrowiec znajdzie cokolwiek dla siebie. Stragany uliczne zachwycają rękodziełem, najpiękniejszy jest jarmark Maasai Market, na którym kramarzą kolorowo ubrani przybysze z okolicznych osad.

To fakt, że informacje pod tym odsyłaczem są niezwykłe, zatem jeżeli masz ochotę uzyskać więcej danych na opisywany temat, to przejdź do treści – odsyłacz jest tu.

Kupisz od nich bransolety jak też paciorki, a także wonne przyprawy. Spróbuj tu także miejscowych delikatesów, egzotycznych ryb jak też bardzo słodkich deserów.

pokój na wynajem

Autor: Jennie
Źródło: http://www.flickr.com
Najogromniejszą atrakcją Kenii są na pewno eskapady na safari. W okolicy Nairobi znajdziesz mnogie parki natury a także rezerwaty, w których są one aranżowane. Podróż odbywa się w celowo dostosowanym do tego samochodzie terenowym pod okiem lokalnego oprowadzacza. Na admiratorzy gór oczekuje wulkaniczny masyw górski Kenia (zobacz kenia last minute z niemiec). Wspinaczka na ponad 5 tys. metrów to autentyczne wyzwanie, podołanie mu jest możliwe wyłącznie pod okiem obeznanych alpinistów.

Z kolei jadąc ku granicy zachodniej państwa odkryjesz niezwyczajne jezioro Wiktoria. Bezkres wód przywodzi na myśl troszeczkę morską toń i jest jednym z najogromniejszych zasobników wody pitnej w całej Afryce.