Lato to najfajniejszy okres w roku – wszyscy planują wczasy i cieszą się jak dzieci

Wakacje są po to, żeby relaksować się. Wszyscy chcą uciekać na dawno wyśnione wyjazdy. Rodacy w sporej mierze są fanami letnich wypadów nad Bałtyk.

Pewnie po prostu mamy to we krwi?
Tatry

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy stosunkowo regularnie jeżdżą nad morze. Wynikać może to ze swoistego sentymentu do ulubionego miejsca, w którym dobrze się czują i lubią wracać co roku albo najnormalniej w świecie kochają polskie wyjątkowe morze, które dziś jest spokojne, a już następnego będzie być mroczne. O wakacjach nad morzem powinniśmy pomyśleć trochę wcześniej oraz zabukować fajny nocleg, chociaż czasami oferty last minute (zobacz: dubaj last minute) są doprawdy rewelacyjne. Jeśli uwielbiamy cisze i urocze wioski, na przypadną nam do gustu Rowy na Pomorzu, blisko Ustki. Jest to spokojna wioska, która proponuje rewelacyjna bazę noclegową oraz szerokie plaże. Zatem znajdziemy tam wszystko, co wydaje się być niezbędne urlopowiczom. Toteż jeżeli chcemy mieć nadmorskie wakacje Rowy będą rewelacyjnym miejscem. Z jednej strony jest morze,a z drugiej prześliczne jezioro Gardno. W Rowach jesteśmy w stanie spędzić świetny czas – mamy możliwość leniuchować na plaży albo tworzyć z maluchami zamki z piasku. Każdego dnia mamy możliwość delektować się pyszną rybką w nadmorskiej smażalni.

Będzie nam tam jak w raju, niezależnie od tego czy zabukujemy elegancki hotel aquaparki nad morzem czy domek kempingowy. W Rowach naładujemy baterie i będziemy świetnie się bawić. Po powrocie do miasta na pewno z chęcią będziemy polecać wioskę znajomym. Możliwe, że sami pojedziemy tam za jakiś czas.