Tajlandia jako fascynujące miejsce na urlop

Tajlandia wiąże się z rajskimi wybrzeżami, z dudniącym życiem, a zarazem stale zakorkowanym Bangkokiem i jedną z najbardziej uznanych, również popularnych na świecie kuchni.

Panoramy Tajlandii zafascynują każdego. Czarujące rafy koralowe, długie, piaszczyste wybrzeża, zaciszne zatoki, kaskady, wysokie urwiska poprzecinane jaskiniami, także gęsta roślinność komponują całą paletę barw i czar tego miejsca.
zachód słońca nad jeziorem

Autor: Martyn Kilbryde
Źródło: http://www.flickr.com
Tajlandia to dużo czarujących punktów, absolutnie różnych od siebie, w związku z tym warto zaplanować w to miejsce dłuższą podróż, jaka pozwoli odwiedzić różne zakątki kraju. W Kraju brakuje dobrych połączeń powietrznych, toteż warto skorzystać z oferty Tajlandia z Niemiec. Oferty niemieckich biur podróży przystosowane są do żądań europejskich wczasowiczów. Kraj proponuje ogromną rozmaitość i wielką łatwość podróżowania, nie tylko z biurem, ale także na własną rękę. Nie tylko w parze, bądź ze znajomymi, lecz również z małym dzieckiem. Wieczorową porą warto wybrać się do barwnej, pełnej smaków i zapachów chińskiej dzielnicy Bangkoku. Jest możliwość spróbować świetnej ulicznej kuchni, chińskich pierożków, czy narodowego tajskiego deseru.

Jeżeli sądzisz, że te informacje są przydatne, to odsyłam do witryny – w tamtym miejscu również są podobne dane, które warto przeczytać.

Należałoby wybrać się o poranku na mały rejs tradycyjną łódką z wioślarzem, a na przekąskę nabyć zimnego kokosa.

Nie można wyjechać do Tajlandii i nie wpaść na północ.

To w tamtym miejscu jest możliwość spotykać piękne pejzaże i nieduże wioski, zamieszkiwane przez górskie szczepy takie jak choćby Hmong i doskonałą kuchnię, nieco inną niż ta na południu.
To niezwykle barwny kraj, na każdej ulicy uśmiecha się do turysty mistyczny posąg Buddy.