Przed nami wakacje – znaczna część Polaków pojedzie nad nasze morze, ponieważ czujemy do Bałtyku duży sentyment

Pomimo tego iż w obecnych latach możemy jeździć po całym świecie i lecieć choćby na Hawaje czy Kanary, to nadal spora grupa rodaków wybiera urlop nad naszym morzem.

I nie bierze się to z braku pieniędzy. Po prostu lubimy swoje morze.
wakacje rowy

Autor: Torrey Wiley
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wyjazd na wakacje – tanio menaville safaga – nad morze bałtyckie, to każdy ma inne priorytety. Niektórzy wolą duże miasta, gdzie są dyskoteki i inne atrakcje. Zwykle taki punkt widzenia mają nastolatkowie. Są także tacy, którzy nad morze wybierają się, żeby zrelaksować się lub by spędzić przyjemne oraz rodzinne wczasy – dlatego wybierają małe wioski, gdzie jest spokojnie. Zwykle mowa o parach z malutkimi szkrabami, które na co dzień mieszkają w wielkich miastach i w czasie urlopu pragną uciec przed hałasem i wiecznym bieganiem. Pragną przez ten czas poleżeć na plaży, wraz z dziećmi stawiać zamki z piasku i nieśpiesznym krokiem chodzić na obiad na pyszną rybkę w nadmorskiej restauracji. Jeżeli szukamy fajnego miejsca na noclegi Bory Tucholskie (idź tutaj), możemy wytypować Rowy. Jest to nadbałtycka wioska, która znajduje się blisko Ustki, przy pięknym jeziorze Gardno oraz na granicy Słowińskiego PN. Możemy wyszukać tam hotele albo domki kempingowe. Każdy zabukuje coś fajnego dla siebie.

Zatem jeżeli chcemy spędzić przyjemne wakacje Rowy wydają się być najlepszym miejscem na mapie naszego wybrzeża. Miejsce nas nie zawiedzie. Zrelaksujemy się tu trochę oraz naładujemy akumulatory przed powrotem do miasta i codzienności.