Archiwum


Kategoria: Turysto – bądź bezpieczny w podróży

 • Apartamenty w Szklarskiej Porębie dla niezwykle wymagających odbiorców
  Cały ten rejon jest ogromnie bogaty jeśli chodzi o walory przyrodnicze, dużą jego część pokrywają lasy, z których spory fragment jest objęty ochroną. Dzięki temu region ten stał się wymarzoną lokalizacją dla miłośników górskich wędrówek, a na pewno sprzyjają temu liczne szlaki, jakie tam wytyczono. Dzięki temu, że mają one różnorodny poziom trudności, to każdy bez żadnego problemu znajdzie taki, który będzie odpowiadał pod kątem kondycji i możliwości.
 • Tajlandia – przepiękny i interesujący kraj, idealny by porządnie odpocząć!
  Szukasz miejsca, gdzie jest przepiękna pogoda? W jakim miejscu jest prawdziwie egzotyczny klimat, tak inny aniżeli w naszym osobistym państwie? Pragniesz też przy okazji coś po zwiedzać – zobaczyć coś niebywałego albo posmakować kuchni, której to w Polsce nie ma na dosłownie każdym rogu ulicy? Jeżeli tak, to Tajlandia jest państwem, który z pewnością musisz zwiedzić!
  Wyszukując niesamowitego zakątka, który to dość mocno odróżnia się od naszego kraju, wielu z nas kieruje swoje kroki do całkiem innych kontynentów i w zależności od tego, czy preferują zimno, czy gorąco, postanawiają przejechać się tam, gdzie tak naprawdę będą mieli, czego chcą, zarazem zdobywają możliwość ujrzenia tego, czego to w naszej Europie najzwyczajniej nie ma.
 • Propozycje na wyjątkową wycieczkę za granicę
  Dziś Polacy podróżują w różne zakątki świata – popularne są zwłaszcza gorące tereny takie jak Egipt, Turcja, Hiszpania czy Grecja. Ceny za wyjazd znacznie idą w dół zwłaszcza po zakończeniu standardowych wakacji czyli miesięcy lipiec – sierpień. Począwszy od września można wyszukać wycieczki naprawdę w atrakcyjnych cenach, przy czym w licznych krajach wciąż w tym okresie panują korzystne warunki atmosferyczne, gdzie np. temperatury przekraczają 30 stopni i więcej, a na dodatek we wrześniu czy w październiku plaże są mniej zatłoczone i regionalne ceny chociażby za pamiątki również są niższe.
 • Tanie noclegi Nowy Targ
  W obecnych czasach da się podróżować za faktycznie niewielkie pieniądze, trzeba jedynie chcieć. Jeżeli będzie nam zależało na tym, by znaleźć na przykład tanie noclegi Nowy Targ, to je znajdziemy. Dla osób, które chcą nie ma rzeczy niemożliwych.
 • Czy podróż do ciepłych krajów to dobry pomysł na urlop? Sprawdź nasze propozycje
  Coraz więcej osób rozważa wyjazd z kraju jako jedną z alternatywnych opcji spędzenia wakacji. Wbrew pozorom taki wyjazd niekoniecznie musi być kosztowny, głównie kiedy uświadomimy sobie fakt, iż ceny w Polsce także nie są już najniższe. Minęły niestety definitywnie czasy, kiedy prawie każdy, kto miał odrobinę gotówki, mógł spakować plecak i wybrać się bez większego planowania i liczenia wydatków nad choćby nasze morze czy w góry

  .