Atrakcyjne propozycje telefonii komórkowych mobilnego Internetu na kartę

Obecnie wyjątkowo cenimy sobie nieograniczoną sposobność korzystania z sieci internetowej. Nowe telefony komórkowe są przystosowane do korzystania z przeglądarek internetowych, a właściciele największych sieci, chcąc sprostać naszym rosnącym potrzebom, proponują pakiety internetowe w coraz bardziej korzystnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W szczególnie popularnej ofercie bez abonamentu Orange Pop, znajdziemy dużo pakietów internetowych, dostosowanych do naszych potrzeb. Możemy wykupić pakiety całodobowe z transferem danych 200MB, miesięcznych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nielimitowanymi SMS-ami. Nie jesteśmy zobowiązani do opłacania żadnego abonamentu, po prostu według naszych upodobań jednorazowo zakupujemy interesujący nas wariant, oczywiście nie rezygnując z obowiązującej taryfy. Ponadto w ramach Orange Free na kartę otrzymujemy darmowe bonusy internetowe, które są zależne od sumy doładowania. W sumie mamy możliwość otrzymać od 500MG aż do 36GB! Promocje dotyczą nawet najmniejszych doładowań! Drugą ofertą Internetu mobilnego z darmowymi bonusami jest Plus Internet na kartę. Po samej aktywacji starteru dostajemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za minimum 20 zł, zyskujemy 1GB za darmo.

Jeżeli zainteresował Cię opisywany materiał, szybko zobacz ponadto ten link! To świetna oferta i tu odnajdziesz szczegółowe informacje.

W sumie dostajemy gratis aż 12 GB ultraszybkiego Internetu w technice LTE. Rzecz jasna, aby móc skorzystać z tych ofert powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni telefon. Samsung Corby posiada funkcje HTML i WAP, które umożliwiają korzystanie z sieci internetowej . Na dodatek ma duży, wygodny ekran dotykowy, który znacząco ułatwia przeglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana to aż 96 MB. Dlatego też Samsung Corby jest bardzo często kupowanym telefonem.

Na pewno trzeba powiedzieć, że jeśli chodzi o Internet mobilny, to Orange jest bardzo konkurencyjnym operatorem na rynku telefonii komórkowych (Przejdź do Ceneo). Orange POP i świetna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo elastyczna, przystosowująca się do personalnych upodobań każdego klienta. Plus Internet na karte jest również bardzo atrakcyjną propozycją, tym bardziej, że gwarantuje dostęp do technologii LTE.