Co to jest kalendarz vivella, jakie są typy kalendarzy i dlaczego należy posiadać je w zanadrzu?

Chcesz być zawsze o czasie i punktualnie? Chcesz się nie spóźniać? Zakup nowy kalendarz i miej wszystko pod ręką!
Tak się składa, że kalendarz vivella to idealny pomysł na prezent nie wyłącznie dla pracowników i współpracowników biznesowych, ale również dla osób prywatnych.

Kolorowa ciężarówka

Autor: clifford Smith
Źródło: http://www.flickr.com
meble biurowe

Autor: FM Gawin
Firmy oferują dużo rodzajów opraw i kolorów.

Przedstawiana sugestia jest dla Ciebie przydatna? W takim razie sprawdź dodatkowo inne tego typu wpisy i przeczytaj więcej wskazówek.

Jeśli zatem poszukujesz kalendarzy książkowych na pewno trafisz we właściwe miejsce. Kalendarz Vivella to matowa, gładka oprawa z spokojną fakturą. Jest to dokładnie oprawa, która ze względu na swe niezwykłe właściwości najlepiej nadaje się do tłoczeń. Najpopularniejsze kolory to czarny, czerwony i granat (http://rozminowanie.pl/), z kolei koszt za format A5 dziennym to jedynie około 15,00 zł netto w fakturze chamois.

agencja

Autor: www.drukujfoto.pl
Źródło: www.drukujfoto.pl
Na zbliżający się rok dystrybutorzy oferują klientom rozmaite typy kalendarzy np. poręczne terminarze książkowe formatu A6. Wymiary takich kalendarzy dobrze pasują do niewielkiej torebki, teczki czy nawet do kieszeni poprzez co wszystkie najistotniejsze informacje mamy pod kontrolą. W środku takiego kalendarza w odpowiednio dobranej oprawie znajdziemy tygodniowy układ (każdorazowy tydzień na dwóch stronach). Pokazowy terminarz kieszonkowy może posiadać 128 stron, a kalendarium występuje w pięciu językach, z naszym rodzimym dominującym. U dołu kart znajduje się natomiast rozpis całego miesiąca. Rodzaje kalendarzy to obszerna gama różnorodnych propozycji. Mamy kalendarze książkowe, jednodzielne, trójdzielne, biurkowe, ścienne, czy z mapą geografii. Do tego terminarze plakatowe z listwą, listkowe oraz biuwary/planery i wieloplanszowe. Jest w czym dobierać, bo dodatkowo w propozycji jest cała gama kolorów i wzorów.

A więc jeśli chcesz mieć wszystko pod ręką wystarczy kupić kalendarz. To drobne akcesorium pozwoli ci posiadać wszystko skontrolowane tak by nie zapomnieć o ważnych wydarzeniach.