Codziennie miliony ludzi na świecie zamawia towary w sieci – muszą więc one trafić do adresata szybko i tanio

Przedsiębiorstwa kurierskie to na rodzimym rynku stosunkowo nowy trend. oczywiście w okresie komunizmu rządził u nas monopol Poczty Polskiej, ale owa sytuacja już jest nieaktualna.

kurier Patron Service

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj firmy kurierskie współzawodniczą ze sobą oraz walczą o klienta – jest to pożyteczne, gdyż ceny są stosunkowo niewygórowane, a czas dostarczenia krótki. Na naszym rynku funkcjonują spółki międzynarodowe, ale i niewielkie przedsiębiorstwa.
Kurier Patron Service działa niezbyt długo, jednak zdążył zaskarbić sobie pochlebną oceną Klientów – Patron Service. Udało mu się nawet rozpocząć stałą współpracę z dużymi firmami, takimi jak: Danone albo Shell, a to mówi już samo przez się o wysokiej jakości usług przedsiębiorstwa. Ceny są niskie, a kierowcy mili. Przed przywiezieniem paczki kontaktują się i dogadują na dogodny dla nas czas. Może wynika to z faktu, że spółka jest mała, a pracownicy niezwykle się starają oraz pracują na swoją markę.
Jeśli potrzebujesz skorzystać z szybkiej przesyłki nie zastanawiaj się i zarezerwuj usługi tej spółki. Kurier Patron Service nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei. Jeżeli w ostatnim momencie kupujemy upominek dla żony na jej urodziny, to możemy spać spokojnie. Pakunek na pewno dotrze punktualnie, a my unikniemy smutku ukochanej małżonki z powodu braku prezentu.

Możemy również ubezpieczyć naszą przesyłkę lub nadać jej status ekspresowej. Przesyłka będzie wówczas oczywiście droższa, ale za to my możemy być pewni, że podarunek przyjdzie w idealnym stanie w dobrym momencie.