Dominikana jako idealny kraj z idealnym klimatem

Dominikana to wspaniały kraj z idealnym klimatem, gdzie duże temperatury są okrągły rok. Dominikana to piękne, rajskie plaże z delikatnym piaskiem w znakomitym odcieniu.

parki

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
dominikana z niemiec
wycieczki - zbliżenie

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com
Błękitne, czyste i o idealnej temperaturze morze z falami, jakie mogą sprzyjać surferom. To przezroczyste wody i dużo okazji do obserwowania podwodnego świata. Być może nie są to najpiękniejsze rafy koralowe na świecie, lecz warto zanurzyć się na chwilę i popatrzeć na piękno świata podwodnego. Dominikana (do sprawdzenia na tej stronie) ma bardzo zróżnicowane konfiguracje terenu. Środkowa, pagórkowata część, porośnięta jest równikowymi lasami, zaś wybrzeża to wielokilometrowe piaszczyste plaże, z których słynie wyspa.
W Kraju brak dobrych połączeń powietrznych, dlatego warto wybierać alternatywę Dominikana z Niemiec. W czasie przebywania w tym miejscu koniecznie trzeba skosztować niesamowitych owoców morza, a już na pewno langusty i ślimaki. Oprócz tego powinno się spróbować także smażonych platanowców i empanady. Jest tam wiele parków narodowych, na terenie jakich znajduje się dużo cudnych grot, wodospadów i różnych cudów natury.
Cały czas wiejący pasat pozwala na uprawianie kitesurfingu i windsurfigu przez cały rok. Wczasy na Dominikanie to doskonały relaks. Jedni wolą długie wylegiwanie się na piasku, inni kąpiel w lazurowej wodzie, lub podróżowanie w głąb wyspy. Doskonałym rozwiązaniem na odpoczynek jest oglądanie metropolii i jej kolonialnych antyków.

Dzięki bogato rozwiniętej infrastrukturze turystycznej turyści mogą liczyć na odpoczynek najwyższej kategorii. Ekskluzywne hotele, miła obsługa i przyjaźnie usposobieni ludzie zezwalają w pełni cieszyć się z piękna tej rajskiej wyspy.