Jak urządzić praktyczną i mało brudzącą się jadalnie? Garść porad dla architektów wnętrz

Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania swojego mieszkania, wiesz na pewno, iż nie jest to wcale bułka z dżemem. W dzisiejszych czasach masz do wyboru tak mnóstwo wszelkiego rodzaju mebli czy materiałów budowlanych, iż bez wątpienia podjęcie decyzji i wybranie jednego stylu nie jest łatwe

Dzisiaj kilka porad dla ludzi, którzy chcą mieć praktycznie urządzone mieszkanie. Nie jesteś pedantyczny? Zastosuj się do naszych wskazówek, a na pewno będziesz zadowolony ze swojego mieszkania!

Ściana w kuchni
Zwykle mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że jednym ze niewątpliwie najbardziej strategicznych miejsc praktycznie w każdej kuchni jest część ściany

wrocław

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com

nad blatem. To właśnie to miejsce brudzi się najczęściej, dlatego niewątpliwie warto tam zamontować jakiś mało brudzący się lub łatwy do czyszczenia materiał. Jeżeli mamy coś doradzić, zdecydowanie nie polecamy zakładania w tym miejscu cegły na ścianę. Jeżeli podoba Ci się styl kreowany przez cegły na ścianę, możesz nimi wyłożyć praktycznie wszystkie pozostałe miejsca w kuchni – nie sprawdzą się one jednak najlepiej w tym strategicznym miejscu, podobnie jak przykładowo kamień dekoracyjny – Możesz postawić przykładowo na tapetę z pleksi lub specjalne farby do ściany, które można łatwo umyć, jednakże niewątpliwie nie powinieneś decydować się na kamień (solidna propozycja) dekoracyjny.

Jeśli opisywany wątek jest dla Ciebie interesujący, to poczytaj tu (http://www.i-tlumaczenia.pl/zloz-zamowienie/) więcej informacji na podobne zagadnienia, które będą dla Ciebie bardzo pasjonujące.

/J]

Właściwe kolory

Powinieneś wybrać również odpowiednie kolory szafek i innych elementów w kuchni

Jeśli nie chcesz, aby na meblach było widać praktycznie każdy odcisk palca, oczywiście powinieneś wybrać raczej odcienie matowe niż błyszczące. Zazwyczaj całkiem dobrze sprawdza się, wbrew powszechnym pozorom, kolor biały czy kremowy, na których nie widać praktycznie żadnych zabrudzeń.