Stadnina koników wewnątrz Limanowej – a więc, kilkanaście słówek na temacik tamtejszej szkółki jeździeckiej

Limanowa to usytuowana wewnątrz woj. małopolskim malutka – ponieważ posiadająca zaledwie 7,197 m2 – mieścinka, wewnątrz której to odnajdziemy parę atrakcji typowo turystycznych, lecz to dzięki widokom owe miejsce silniej zasługuje na nasze osobiste zainteresowanie.

W wspomnianym mieście znajdziemy także stadninę koni, która to posiada osobisty klub jeździecki, a o którym za chwilkę po opowiadamy…
podróż

Autor: Chelsea Gabriel
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że sama stadnina koni Limanowa, nie posiada osobistej stronki internetowej – wszelkie potrzebne nam informacje na jej temacik odnajdziemy jednak „buszując” po sieci internetowej, czy też zerkając bezpośrednio na stronkę tego konkretnego miasta, gdzie odnajdziemy informację o trzech lokalizacjach, gdzie znajdziemy koniki. Jednakże żadne z tych miejsc, nie posiada wspomnianej stronki i jedynie jedna spośród nich jest nadmieniona wewnątrz Mapach Google – z tego powodu właśnie to dokładnie na niej się dziś skupimy. Stadnina Koni – a więc, znany wewnątrz tamtym obszarze Klub Jeździecki „Parada”, jest to miejsce przeznaczone równocześnie dla osób pełnoletnich, jak również dla dzieciaków. Wspomniane miejsce znajdziemy na ulicy Leśnej, na której wspomniany klub działa już od dokładnie 1993 roczku, więc nie ma co się lękać co do tematu ich autentyczności w szczególności, iż istnieje możliwość prościutko sprawdzić, jak sprawnie działa owe miejsce, dzięki podanemu przez nią wewnątrz sieci numerkowi typu KRS.

Powiat Limanowski – w którym znajduje się Limanów – jak jest warto jeszcze zauważyć, ma w posiadaniu wewnątrz swoim składzie parę miasteczek, które również posiadają własne stadniny.

Wejdź na ten link oraz zobacz w treści opublikowany tam artykuł. Są tam inne tego rodzaju informacje. One także podnoszą tę tematykę.

Dlatego jeśli planujesz odwiedzić ów powiat, nie możesz ich pominąć!