Stojaki banerowe

Form promocji w dzisiejszych czasach mamy wiele. Na starcie możemy zacząć od reklamy towaru tudzież usług w internecie, albowiem od pewnego czasu to bardzo dobra droga do pokazania własnego biznesu. Może to być np. firmowa strona www.

Kolorowe reklamy

Autor: Helen Alfvegren
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak mimo że obecnie internet jest jednym z narzędzi promocji – ulotki, banery czy folie magnetyczne, to nieustannie cieszący się powodzeniem sposób na wypromowanie na rynku własnej firmy.

Jeżeli chcemy umieścić baner reklamowy w miejscu, gdzie nie jest możliwe zamocowanie go do ściany, ani rozłożenie w powietrzu, warto pomyśleć o banerach stojących. To od pewnego czasu cieszące się wielką popularnością systemy wystawiennicze. Najlżejsze i łatwe w transporcie są X-banery i L-banery. Konstrukcje te zapewniają pionową ekspozycję banera, dają się bez problemu przenosić oraz umożliwiają szybką zmianę reklamy. Dlatego polecane są w przypadku firm często uczestniczących w konferencjach, pokazach oraz używanej na co dzień formy reklamy wizualnej. Poszczególne rozwiązania różnią się sposobem zamocowania grafiki.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

X-baner charakteryzuje się grafiką rozpiętą na stelażu typu „pajączek”, natomiast l-baner dwoma listwami przytrzymującymi grafikę (mając maszt w formie litery L).

Te nowoczesne rozwiązania systemowe wyróżniają się niezwykłą skutecznością. Najczęstszą z wymienianych zalet jest bezproblemowa mobilność – niezwykle potrzebna przy przewożeniu tychże ”transparentów”, możliwość zastosowania w każdym miejscu i niezawodność. Banery w odróżnieniu od innych tego typu produktów można demontować i przenosić w niewielkiej torbie transportowej. Zatem jeśli mamy zamiar zareklamować swoją działalność, taka propozycja jest dla nas stworzona. Poza tym, jest to reklama która nie narazi nas na duże koszty, a jednocześnie bezpośrednia. banery-druk.net/roll-upy-x-banery-i-l-banery-2/x-banery

Nietuzinkowa i przykuwająca wzrok grafika, daje zapewnienie skutecznego promowania produktów bez wydawania pokaźnych sum. Niestety nie zawsze jesteśmy świadomi, jak przy użyciu niewielkich kosztów jesteśmy w stanie poprawić sytuację finansową naszej firmy. Jeśli więc firma będzie zajmowała się handlem, produkcją, jeśli zależy nam by wypromować swój produkt – ta forma reklamy sprawdzi się znakomicie.